Originalus lipnių Brother DK-11234 llankytojų ženkliukams skirtų etikečių ritinėlis – juodos raidės baltamee fone, 60 mm x 86 mm

Brother DK-11234 etikečių ritinėlis, juodos raidės baltame fone – 60 mm x 86 mm. 260 etikečių ritinėlyje.

260 etikečių ritinėlyje, 60 mm x 86 mm

Galima tiesiogiai klijuoti ir saugiai jas pašalinti nuo drabužių

Aukštos kokybės originalus BROTHER etikečių ritinėlis

Produkto informacija

DK11234_main

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Pagrindinės savybės

  • 260 etikečių ritinėlyje, 60 mm x 86 mm
  • Galima tiesiogiai klijuoti ir saugiai jas pašalinti nuo drabužių
  • Aukštos kokybės originalus BROTHER etikečių ritinėlis
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Aprašymas

Šios originalios baltos spalvos Brother DK-11234 etiketės su juodu tekstu bus itin naudingos identifikuojant Jūsų svečius. Etiketės yra skirtos naudojimui biuruose ir apgyvendinimo/renginių vietose. Šias iš anksto sukarpytas lipnias lankytojų kortelių etiketes galima saugiai klijuoti tiesiai ant drabužių bei vaizduoti logotipus ir brūkšninius kodus.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Brother DK-11234 etiketės Jums pravers identifikuojant visus savo lankytojus ir svečius. Ritinėlį sudaro 260 etikečių - 60 mm x 86 mm įprastinio dydžio lipnios etiketės paprastai yra naudojamos lankytojų identifikavimo kortelėms, parodose bei kituose verslo arba priėmimo renginiuose.

Šias lankytojų kortelėms skirtas tiketes galima greitai ir saugiai priklijuoti prie drabužių, be to, jas pašalinus ant aprangos neliks jokių žymių*. Etiketėse galite vaizduoti logotipus ir brūkšninius kodus kartu su lankytojų ir kompanijų pavadinimais, ar kitą reikiamą informaciją. DK-11234 papildymas yra pagamintas laikantis aukštų specifikacijų ir yra suderinamas su BROTHER „QL“ spausdintuvais.

Rinkdamiesi lipnių baltų Brother DK-11234 etikečių ritinėlį su juodomis raidėmis skirtą lankytojų kortelėms, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai visada bus itin aiškūs. 

*Atkreipkite dėmesį, kad DK-11234 etikečių nereikėtų klijuoti prie veliūro, odos, šilko, verstos odos, vinilo ar kitų gležnų medžiagų.

Back to top