Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Išskirtinės kokybės dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BRP-1D300-080

BRP-1D300-080 ypatingos kokybės dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu, 300 m ilgio ir 80 mm pločio sertifikuota „Brother International Europe“, parduodama pakuotėse po 12 vnt.

Ši didelio našumo ypatingos kokybės dervos juosta buvo sukurta, kad atitiktų profesionalaus etikečių spausdinimo poreikius. Mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos ir logistikos sektoriuose, šias 80 mm pločio juostas galite naudoti brūkšninių kodų spausdinimui ir įvairioms kitoms paskirtims.

Terminio perdavimo juostos iš dervos reiškia patvarią, aukštos kokybės spaudą ir yra tinkamiausios etiketėms iš plėvelės tipo medžiagų. BRP-1D300-080 ypatingos kokybės dervos juostos naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta
  • 80 mm pločio
  • Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Ypatingos kokybės dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Išskirtinės kokybės dervos terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir sklandų spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 metrų ilgio, todėl šios didelio našumo juostos nereikės taip dažnai keisti ir būsite tikri, kad Brother etikečių spaudintuvas ilgesnį laiko tarpą veiks patikimai.

Spausdindami įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą ant šios 80 mm pločio juostos, galite tikėtis profesionalių rezultatų. BRP-1D300-080 juosta atitinka aukštas specifikacijas ir yra suderinama su specialiais Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę dervos terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys toliau veiks tinkamai ir juo išgausite aiškius bei patvarius rezultatus.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai