Išskirtinės kokybės terminio perdavimo juodo rašalo juosta iš dervos BRP-1D300-110

BRP-1D300-110 išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos, 300 m ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta

110 mm pločio

Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta

Produkto informacija

Black thermal transfer ribbon roll

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Išskirtinės kokybės derva su juodu rašalu

Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Pagrindinės savybės

  • Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Išskirtinės kokybės derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Aprašymas

Šios 300 metrų didelės talpos išskirtinės kokybės juostos iš dervos atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius. BRP-1D300-110 juodos terminio perdavimo rašalo juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais, jos tinka logistikai, prekybos, sveikatos apsaugos pramonei ir kitoms aplinkoms.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos užtikrina profesionalų ir paprastą etikečių spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 ilgio, todėl šią didelės talpos išskirtinės kokybės juostą iš dervos keisti reikės rečiau, o Jūsų Brother etikečių spausdintuvas ilgiau patikimai veiks.

Naudodami šią išskirtinės kokybės terminio perdavimo rašalo juostą iš dervos išgausite profesionalius rezultatus. Aukštos specifikacijos BRP-1D300-110 juosta yra suderinama su Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą išskirtinės kokybės terminio perdavimo juostą iš dervos, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai bus aiškūs ir ilgaamžiai.

Back to top