Įprastinė dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BRS-1D300-060

BRS-1D300-060 įprastinė dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu, 300 m ilgio ir 60 mm pločio sertifikuota „Brother International Europe“, parduodama pakuotėse po 12 vnt.

Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta

60 mm pločio

Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta

Produkto informacija

Įprastinė dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BRS-1D300-060

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Įprastinė dervos juosta su juodu rašalu

Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Pagrindinės savybės

  • Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta
  • 60 mm pločio
  • Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinė dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Aprašymas

Ši didelio našumo įprastinė dervos juosta buvo sukurta, kad atitiktų profesionalaus etikečių spausdinimo poreikius. Mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos ir logistikos sektoriuose, šias 60 mm pločio juostas galite naudoti brūkšninių kodų spausdinimui ir įvairioms kitoms paskirtims.

Terminio perdavimo juostos iš dervos reiškia patvarią, aukštos kokybės spaudą ir yra tinkamiausios etiketėms iš plėvelės tipo medžiagų. BRS-1D300-060 dervos juostos naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Įprastinė dervos terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir sklandų spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 metrų ilgio, todėl šios didelio našumo juostos nereikės taip dažnai keisti ir būsite tikri, kad Brother etikečių spaudintuvas ilgesnį laiko tarpą veiks patikimai.

Spausdindami įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą ant šios 60 mm pločio juostos, galite tikėtis profesionalių rezultatų. BRS-1D300-060 juosta atitinka aukštas specifikacijas ir yra suderinama su specialiais Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę dervos terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys toliau veiks tinkamai ir juo išgausite aiškius bei patvarius rezultatus.

Back to top