Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Išskirtinės kokybės vaškinė/dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BSP-1D300-060

BSP-1D300-060 išskirtinės kokybės vaškinė/dervos terminio perdavimo juosta su juodu rašalu, 300 m ilgio ir 60 mm pločio sertifikuota „Brother International Europe“, parduodama pakuotėse po 12 vnt.

Ši didelio našumo išskirtinės kokybės vaškinė/dervos juosta buvo sukurta, kad atitiktų profesionalaus etikečių spausdinimo poreikius. Mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos ir logistikos sektoriuose, šias 60 mm pločio juostas galite naudoti brūkšninių kodų spausdinimui ir įvairioms kitoms paskirtims.

Vaško/dervos terminio perdavimo juostos apjungia nedideles išlaidas būdingas vaškinėms juostoms ir dervos juostų patvarumą. BSP-1D300-060 vaškinės/dervos juostos naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve. Vaško/dervos juostos laabiausiai tinka dengtų popierinių etikečių spausdinimui.

Pagrindinės savybės

  • Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta
  • 60 mm pločio
  • Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Išskirtinės kokybės vaško/dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Išskirtinės kokybės vaškinė/dervos terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir sklandų spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 metrų ilgio, todėl šios didelio našumo juostos nereikės taip dažnai keisti ir būsite tikri, kad Brother etikečių spaudintuvas ilgesnį laiko tarpą veiks patikimai.

Spausdindami įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą ant šios 60 mm pločio juostos, galite tikėtis profesionalių rezultatų. BSP-1D300-060 juosta atitinka aukštas specifikacijas ir yra suderinama su specialiais Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą išskirtinės kokybės vaškinę/dervos terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys toliau veiks tinkamai ir juo išgausite aiškius bei patvarius rezultatus.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai