Išskirtinės kokybės vaško/dervos terminio perdavimo juodo rašalo juosta BSP-1D300-110

BSP-1D300-110 išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, 300 m ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta

110 mm pločio

Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta

Produkto informacija

Black thermal transfer ribbon roll

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Išskirtinės kokybės vaškas/derva su juodu rašalu

Reikia suderinamo etikečių ritinėlio

Pagrindinės savybės

  • Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Išskirtinės kokybės vaškas/derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamo etikečių ritinėlio

Aprašymas

Šios 300 metrų didelės talpos išskirtinės kokybės juostos iš vaško/dervos atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius. BSP-1D300-110 juodos terminio perdavimo rašalo juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais, jos tinka logistikai, prekybos, sveikatos apsaugos pramonei ir kitoms aplinkoms.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaškos/dervos užtikrina profesionalų ir paprastą etikečių spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 ilgio, todėl šią didelės talpos išskirtinės kokybės juostą iš vaško/dervos keisti reikės rečiau, o Jūsų Brother etikečių spausdintuvas ilgiau patikimai veiks.

Naudodami šią išskirtinės kokybės terminio perdavimo rašalo juostą iš vaško/dervos išgausite profesionalius rezultatus. Aukštos specifikacijos BSP-1D300-110 juosta yra suderinama su Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą išskirtinės kokybės terminio perdavimo juostą iš vaško/dervos, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai bus aiškūs ir ilgaamžiai.

Back to top