Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Standartinė vaško/dervos terminio perdavimo juodo rašalo juosta BSS-1D300-110

BSS-1D300-110 standartinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, 300 m ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Šios 300 metrų didelės talpos standartinės juostos iš vaško/dervos atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius. BSS-1D300-110 juodos terminio perdavimo rašalo juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais, jos tinka logistikai, prekybos, sveikatos apsaugos pramonei ir kitoms aplinkoms.

Pagrindinės savybės

  • Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Standartinis vaškas/derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamo etikečių ritinėlio

Apžvalga

Standartinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos užtikrina profesionalų ir paprastą etikečių spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 ilgio, todėl šią didelės talpos standartinę juostą iš vaško/dervos keisti reikės rečiau, o Jūsų Brother etikečių spausdintuvas ilgiau patikimai veiks.

Naudodami šią standartinę terminio perdavimo rašalo juostą iš vaško/dervos išgausite profesionalius rezultatus. Aukštos specifikacijos BSS-1D300-110 juosta yra suderinama su Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą standartinę terminio perdavimo juostą iš vaško/dervos, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai bus aiškūs ir ilgaamžiai.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai