Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Išskirtinės kokybės vaškinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta BWP-1D300-110

BWP-1D300-110 išskirtinės kokybės vaškuota juodo rašalo terminio perdavimo juosta, 300 m ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Šios 300 metrų didelės talpos išskirtinės kokybės vaškuotos juostos atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius. BWP-1D300-110 juodos terminio perdavimo rašalo juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais, jos tinka logistikai, prekybos, sveikatos apsaugos pramonei ir kitoms aplinkoms.

Pagrindinės savybės

  • Didelės talpos 300 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Išskirtinės kokybės vaškas su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Išskirtinės kokybės vaškuota juodo rašalo terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir paprastą etikečių spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 ilgio, todėl ją keisti reikės rečiau, o Jūsų Brother etikečių spausdintuvas ilgiau patikimai veiks.

Naudodami šią išskirtinės kokybės vaškuotą terminio perdavimo rašalo juostą išgausite profesionalius rezultatus. Aukštos specifikacijos BWP-1D300-110 juosta yra suderinama su Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą išskirtinės kokybės terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys veiks puikiai, o spausdinimo rezultatai bus aiškūs ir ilgaamžiai.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai