Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Įprastinė vaškinė terminio perdavimo juosta su juodu rašalu BWS-1D300-060

BWS-1D300-060 įprastinė vaškinė terminio perdavimo juosta su juodu rašalu, 300 m ilgio ir 60 mm pločio sertifikuota „Brother International Europe“.

Ši didelio našumo vaškinė juosta buvo sukurta, kad atitiktų profesionalaus etikečių spausdinimo poreikius. Mažmeninės prekybos, sveikatos apsaugos ir logistikos sektoriuose, šias 60 mm pločio juostas galite naudoti brūkšninių kodų spausdinimui ir įvairioms kitoms paskirtims.

Vaškinės terminio perdavimo juostos yra taupios ir puikiai tinkamos įprastinių popierinių etikečių spausdinimui. BWS-1D300-060 vaškinės juostos naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų terminio perdavimo etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Didelio našumo 300 metrų ilgio juosta
  • 60 mm pločio
  • Aukštos kokybės rašalinė terminio perdavimo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinis vaškas su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Įprastinė vaškinė terminio perdavimo juosta užtikrina profesionalų ir sklandų spausdinimą suderinamu Brother etikečių spausdintuvu. Juosta yra 300 metrų ilgio, todėl šios didelio našumo juostos nereikės taip dažnai keisti ir būsite tikri, kad Brother etikečių spaudintuvas ilgesnį laiko tarpą veiks patikimai.

Spausdindami įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą ant šios 60 mm pločio juostos, galite tikėtis profesionalių rezultatų. BWS-1D300-060 juosta atitinka aukštas specifikacijas ir yra suderinama su specialiais Brother terminio perdavimo etikečių spausdintuvais.

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę vaškinę terminio perdavimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų įrenginys toliau veiks tinkamai ir juo išgausite aiškius bei patvarius rezultatus.

Suderinama su

Suderinami etikečių spausdintuvai