Aukščiausios kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos BRP-1D600-110

BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos, 600 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta

110 mm pločio

Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta

Produkto informacija

BRP1D600110_main

Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus

Aukščiausios kokybės derva su juodu rašalu

Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Pagrindinės savybės

  • Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Aukščiausios kokybės derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Aprašymas

Ši ypač didelio našumo išskirtinės kokybės dervos juosta sukurta siekiant atitikti Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostomis iš dervos atspausdinsite patvarią, kokybišką spaudą, jos geriausiai suderinamos su plėvėlės tipo medžiagų etiketėmis. BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės juostos iš dervos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų pramoniniame etikečių spausdintuve.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Aukščiausios kokybės dervos juosta pramoniniams spausdintuvams

Naudodamiesi BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės terminio perdavimo juosta iš dervos, galite tikėtis profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 600 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą aukščiausios kokybės terminio perdavimo juostą iš dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingomis sąlygomis.

Back to top