Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Aukščiausios kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos BRP-1D600-110

BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos, 600 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ši ypač didelio našumo išskirtinės kokybės dervos juosta sukurta siekiant atitikti Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostomis iš dervos atspausdinsite patvarią, kokybišką spaudą, jos geriausiai suderinamos su plėvėlės tipo medžiagų etiketėmis. BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės juostos iš dervos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų pramoniniame etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Aukščiausios kokybės derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Aukščiausios kokybės dervos juosta pramoniniams spausdintuvams

Naudodamiesi BRP-1D600-110 išskirtinės kokybės terminio perdavimo juosta iš dervos, galite tikėtis profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 600 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą aukščiausios kokybės terminio perdavimo juostą iš dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingomis sąlygomis.

Suderinama su

Suderinami etikečių spausdintuvai