Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos BRS-1D600-110

BRS-1D600-110 įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš dervos, 450 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ši ypač didelio našumo įprastinė dervos juosta buvo sukurta, siekiant atitikti Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostomis iš dervos atspausdinsite patvarią, kokybišką spaudą, jos geriausiai suderinamos su plėvėlės tipo medžiagų etiketėmis. BRS-1D600-110 dervos juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų pramoniniame etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Ypač didelis našumas - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinė derva su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Įprastinė dervos juosta pramoniniams spausdintuvams

Naudodamiesi BRS-1D600-110 įprastine terminio perdavimo juosta iš dervos, galite tikėtis profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 600 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę terminio perdavimo juostą iš dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingomis sąlygomis.