Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos BSS-1D450-110

BSS-1D450-110 įprastinė juodo rašalo terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, 450 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“. wax/resin thermal transfer black ink ribbon, 450 metres in length and 110mm in width has been Certified by Brother International Europe.

Ši didelio našumo įprastinė vaško/dervos juosta atitinka Jūsų profesionalaus ženklinimo poreikius.  

110 mm pločio juostos tinka transporto, logistikos ir gamybos sektoriuose spausdinant brūkšninius kodus ar kitoms reikmėms.

Terminio perdavimo juostos iš vaško/dervos apjungia vaškinių juostų taupumą su dervos juostų patvarumu. BSS-1D450-110 juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais Jūsų industriniame etikečių spausdintuve. Vaško/dervos juostos yra geriausiai suderinamos su dengtomis popierinėmis etiketėmis.

Pagrindinės savybės

  • Didelis našumas - 450 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrina aiškius, patvarius rezultatus
  • Įprastinė vaško/dervos juosta su juodu rašalu
  • Reikia suderinamų etikečių ritinėlių

Apžvalga

Įprastinė vaško/dervos juosta industriniams spausdintuvams

Naudodamiesi BSS-1D450-110 įprastine terminio perdavimo juosta iš vaško/dervos, sulauksite profesionalių rezultatų.  

110 mm pločio juosta ir savo suderinamu Brother industriniu etikečių spausdintuvu galėsite be vargo spausdinti įvairios paskirties brūkšninius kodus ir tekstą.

Ši didelio našumo juosta yra 450 metrų ilgio, todėl prastovų trukmė bus minimali, o juostą keisite rečiau - taip sutaupysite laiko ir pinigų.  

Rinkdamiesi „Brother International Europe“ sertifikuotą įprastinę terminio perdavimo juostą iš vaško/dervos, būsite tikri, kad Jūsų Brother etikečių spausdintuvas veikia puikiai net ir sudėtingomis sąlygomis.

Suderinama su

Suderinami etikečių spausdintuvai