Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Standartinė vaško terminio perdavimo juodo rašalo juosta BWS-1D600-110

„BWS-1D600-110“ standartinė vaško terminio perdavimo juodo rašalo juosta, 600 metrų ilgio ir 110 mm pločio, sertifikuota „Brother International Europe“.

Ši ypač didelės talpos standartinė vaško juosta buvo sukurta siekiant patenkinti jūsų profesionalių etikečių spausdinimo poreikius.

Norėdami naudoti transportavimo, logistikos ir gamybos srityse, galite naudoti šias 110 mm pločio juostas brūkšniniams kodams spausdinti ir įvairioms kitoms programoms.

Vaško terminio perkėlimo juostelės yra ekonomiškos ir geriausiai tinka standartinėms popierinėms etiketėms. BWS-1D600-110 vaško juostos yra naudojamos kartu su suderinamais etikečių ritinėliais jūsų pramoniniame etikečių spausdintuve.

Pagrindinės savybės

  • Itin didelė talpa - 600 metrų ilgio juosta
  • 110 mm pločio
  • Aukštos kokybės terminio perdavimo rašalo juosta
  • Užtikrinkite aiškius ir patvarius rezultatus
  • Standartinis vaškas su juodu rašalu
  • Reikalingi suderinami etikečių ritinėliai

Apžvalga

Standartinė vaško juosta pramoniniams spausdintuvams

Iš standartinės vaško terminio perkėlimo juostos BWS-1D600-110 galite tikėtis profesionalių rezultatų.

110 mm pločio juosta leidžia lengvai spausdinti brūkšninius kodus ir tekstą įvairiais atvejais su suderinamu „Brother“ etikečių spausdintuvu.

Ši didelės talpos juosta, kurios ilgis yra 600 metrų, taip pat užtikrina minimalią prastovą ir mažiau juostos pakeitimų, tokiu būdu taupant jūsų laiką ir pinigus.

 

Pasirinkę sertifikuotą „Brother International Europe“ standartinę vaško terminio perkėlimo juostelę, užtikrinsite, kad „Brother“ etikečių spausdintuvas ir toliau veiks geriausiai, net ir sudėtingiausioje gamybos aplinkoje.

Suderinamas su