Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originalus Brother DR321CL cilindro blokas

Brother DR321CL Juodos, Cyan, Magenta ir Geltonos spalvų cilindro blokas. Atspausdina 25000 lapų.

€ 180,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Naudodami ši originalų Brother DR321CL cilindro bloką, palaikykite tinkamą savo lazerinio spausdintuvo darbą ir puikią atspausdintų dokumentų kokybę. DR321CL yra paprasta įstatyti, jis yra patikimas ir cilindro užtenka ilgam. Cilindro blokas užtikrins, kad nekiltų spausdinimo problemų lėtinančių Jūsų darbą.

Key Features

  • Delivers 25,000 pages (at one page per job)
  • High quality genuine Brother drum
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Overview

Kalbant apie spausdinimą biure, galite pasitikėti Brother DR321CL cilindro bloku – spausdintuvas veiks puikiai, o atspausdinti dokumentai bus itin aiškūs.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad pigūs spausdintuvų blokai gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui.

Šis originalus DR321CL cilindro blokas užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth