Originali Brother TN-130BK juodų dažų kasetė

Brother TN-130BK juodų dažų kasetė. Spausdina 2500 puslapių.

Spausdina 2500 puslapių pagal ISO/IEC19798

Aukštos kokybės originali "Brother" kasetė

Neleidžia švaistyti popieriaus, laiko ir pinigų

Produkto informacija

TN130BK_main

Pagrindinės savybės

  • Spausdina 2500 puslapių pagal ISO/IEC19798
  • Aukštos kokybės originali "Brother" kasetė
  • Neleidžia švaistyti popieriaus, laiko ir pinigų

Aprašymas

Naudodami originalią „Brother TN-130BK“ juodą tonerio kasetę, kiekvieną kartą spausdindami galėsite mėgautis dideliu spausdinimo greičiu, didesniu produktyvumu ir didelio poveikio grafika. Su TN-130BK kasete, sukurta pagal aukštas „Brother“ dizaino specifikacijas, galite atspausdinti iki 2500 ryškių, akį traukiančių puslapių.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Kiti toneriai

Atgaivinkite savo puslapius naudodami šią TN-130BK juodo tonerio kasetę, kuri buvo specialiai suprojektuota taip, kad sklandžiai veiktų su jūsų „Brother“ spausdintuvu ir kaskart užtikrintų aukščiausios kokybės rezultatus.

Nors naudojant pigesnes neženklintas arba pakartotinai užpildomas kasetes galite sutaupyti pinigų per trumpą laiką, jos nėra taip gerai suderinamos su jūsų spausdintuvu. Gali būti, kad šių dažnai prastesnių produktų naudojimas gali sukelti spausdinimo problemų ir netgi sugadinti spausdintuvą - tad kodėl rizikuoti?

Pasirinkę TN-130BK, užtikrinsite, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiks kuo puikiausiai, taip pat, kad bet kokia jūsų turima garantija galios ir suteiks jums papildomos ramybės.


Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top