Originali Brother TN2120 didelio našumo dažų kasetė – juodos spalvos

Brother TN2120 didelio našumo juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 2600 lapų.

Atspausdina 2600 puslapių remiantis ISO/IEC 19752

Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

TN2120_main

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 2600 puslapių remiantis ISO/IEC 19752
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Įstatę šią originalią pakaitinę TN2120 juodos spalvos dažų kasetę į vienspalvį lazerinį spausdintuvą, būsite tikri dėl puikių spausdinimo rezultatų. TN2120 yra didelio našumo kasetė, todėl jos užtenka dvigubai ilgiau nei įprastinės kasetės, o kokybė išlieka puiki.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Atėjus laikui užsakyti pakaitinį rašalą savo spausdintuvui, galite pasitikėti Brother TN2120 dažų kasete  – ji užtikrins puikų Jūsų spausdintuvo darbą ir aiškius atspausdintus dokumentus.

Pigesnės, nefirminės eksploatacinės medžiagos gali būti viliojantis pirkinys, tačiau nepamirškite, kad papildymai ir kitos pigios spausdinimo kasetės gali ne tik paveikti Jūsų spausdinamų dokumentų kokybę, bet ir padaryti ilgalaikės žalos Jūsų spausdintuvui bei anuliuoti garantiją.

Originali TN2120 juodos spalvos dažų kasetė palaikys tinkamą Jūsų įrenginio veikimą, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite pinigų ir kiekvieną kartą išgausite įspūdingus rezultatus.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top