Originali Brother TN230M dažų kasetė – magenta spalvos

Brother TN230M magenta spalvos dažų kasetė. Atspausdina 2200 lapų.

Atspausdina 2200 puslapių remiantis SO/IEC 19798

Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

TN230M_main

Key Features

  • Atspausdina 2200 puslapių remiantis SO/IEC 19798
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Ši originali TN230M dažų kasetė nepriekaištingai veikia su Jūsų Brother spausdintuvu ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus. Nesvarbu, ką Jūs spausdinate – pristatymą, parodomąją medžiagą ar kitus svarbius dokumentus, ji užtikrins ypatingą Jūsų dokumentų aiškumą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Magenta spalvos dažų sunaudojate daugiau nei kitų spalvotų dažų kasečių, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau.

Būkite užtikrinti, kad Jums nepritrūks dažų kasečių įsigydami šią TN230M jau šiandien.Kituose interneto tinklalapiuose galbūt galite rasti ir pigesnių alternatyvų dažų kasetėms, tačiau tik originali TN230M dažų kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą.Brother kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios.

Todėl užsisakykite TN230M magenta spalvos dažų kasetę iš Brother ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.Kitų spalvų dažų kasetės

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top