Originali Brother TN2420TWIN didelės išeigos juodo tonerio kasetė, dviguba pakuotė

Originali „Brother“ TN2420TWIN juodo tonerio kasetė, dviguba pakuotė. Kiekviena kasetė spausdina iki 3000 puslapių.

Kiekviena lazerinio spausdintuvo tonerio kasetė atspausdina 3000 puslapių pagal ISOISO/IEC 19752

Ekonomiškesnis sprendimas, nei perkant atskiras kasetes, todėl sumažėja vieno spausdinamo puslapio kaina

Aukštos kokybės originali „Brother“ TN2420TWIN didelės išeigos tonerio kasetė, dviguba pakuotė

Produkto informacija

TN2420TWIN_main

Originalios „Brother“ tonerio kasetės yra atidžiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti kiekvieną kartą, taupant jūsų laiką ir pinigus

Naudojant „Brother“ TN2420 originalius lazerinio spausdintuvo tonerius, užtikrinama jūsų spausdintuvo garantija

Pagrindinės savybės

  • Kiekviena lazerinio spausdintuvo tonerio kasetė atspausdina 3000 puslapių pagal ISOISO/IEC 19752
  • Ekonomiškesnis sprendimas, nei perkant atskiras kasetes, todėl sumažėja vieno spausdinamo puslapio kaina
  • Aukštos kokybės originali „Brother“ TN2420TWIN didelės išeigos tonerio kasetė, dviguba pakuotė
  • Originalios „Brother“ tonerio kasetės yra atidžiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti kiekvieną kartą, taupant jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant „Brother“ TN2420 originalius lazerinio spausdintuvo tonerius, užtikrinama jūsų spausdintuvo garantija

Aprašymas

Specialiai jūsų spausdintuvui sukurta originalių Brother TN2420TWIN didelės išeigos tonerių vertinga pakuotė suteikia jums dvi juodo tonerio kasetes vienoje patogioje pakuotėje. Kiekviena kasetė atspausdina iki 3000 puslapių.

Mūsų lengvai įmontuojamos kasetės, suderinamos su įvairiais spausdintuvais, padės sukurti ilgalaikius dokumentus, kurie laikui bėgant neišsiteps ir neišbluks.

„Brother“ atsižvelgia į poveikį aplinkai kiekviename savo lazerinių spausdintuvų tonerio kasečių gyvavimo ciklo etape, tokiu būdu sumažinant atliekų kiekį sąvartynuose. Visa mūsų techninė įranga ir tonerio kasetės sukurtos taip, kad darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originalios „Brother“ TN2420TWIN lazerinių spausdintuvų tonerio kasetės - verta naudoti kiekvieną kartą.

Apžvalga

 

Patikrinkite savo produktų autentiškumą

Jūs rasite holografinę saugos etiketę ant originalių Brother tonerio kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugos etiketė nebuvo sugadinta, ir patikrinkite, ar hologramos saugos etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID Nr. adresu www.brother.com/id

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės pagamintos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkai nekenksmingą būdą klientams utilizuoti „Brother“ prekės ženklo gaminius, pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

 

Garantija

„Brother“ rašalo kasetės sukurtos kaip visa spausdinimo sistema, atsižvelgiant į „Brother“ spausdinimo įrenginius – kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo veikimą, kuris garantuoja paprastą veikimą ir ilgainiui padės sutaupyti pinigų.

MultiPack convenience

Sudėtinės pakuotės suteikia patogumo

Mažiau pakavimo medžiagų ir patogiau nei perkant vieną pakuotę.

 

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella Ink & Paper“ yra atsparūs blukimui, kurį sukelia šviesa ir ozonas, todėl dėl ilgalaikio poveikio spaudiniai laikui bėgant neišbluks. Gaukite tikrai profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukuriamos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją „Innobella“, kuri suteikia jūsų nuotraukų spausdinimui aukšto lygio gyvybingumo. „Brother Innobella“ rašalo sudėtyje yra kruopščiai atrinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikimštų ir veiktų sklandžiau. Tai užtikrina jūsų Brother spausdintuvo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Pagalba  „Jūsų pusėje“

Originalių „Brother“ eksploatacinių medžiagų naudojimas užtikrina jūsų spausdintuvo garantiją. „Brother“ visada „Jūsų pusėje“. Mes įsipareigojame teikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą – tiek prieš perkant, tiek po pirkimo.

 
Ekonomiška juodos spalvos tonerių pakuotė

Ekonomiška pakuotė

Sutaupykite pinigų toneriui ir sumažinkite spausdinimo išlaidas įsigiję originalią „Brother“ didelės išeigos juodos spalvos  tonerių pakuotę TN2320TWIN, kurioje yra:

TN2420 x 2

Back to top