Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN245C dažų kasetė – Cyan spalvos

Brother TN245C Cyan spalvos dažų kasetė. Atspausdina 2200 lapų.

€ 107,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Šia originalia Brother TN245C Cyan spalvos dažų kasete paprasta užtikrinti akį traukiančius, profesionalios kokybės Jūsų spalvoto spausdintuvo teikiamus rezultatus. Suderinama su daugeliu mūsų spausdintuvų, TN245C dažų kasetė taip pat yra Magenta ir Geltonos spalvų.

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 2200 puslapių remiantis ISO/IEC 19798
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Apžvalga

Visos Brother kasetės – įskaitant šią  TN245C Cyan spalvos dažų kasetę – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Ši originali pakaitinė TN245C dažų kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Suderinama su

Suderinami spausdintuvai

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth