Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN-247BK dažų kasetė - juodos spalvos

Brother TN-247BK juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina iki 3000 lapų.

Ši originali Brother TN-247BK didelio našumo dažų kasetė buvo sukurta specialiai Jūsų spausdintuvui, ja išgausite ryškų, aiškų tekstą kiekvieną kartą spausdinant.

Suderinamos su daugybe spausdintuvų, mūsų lengvai įstatomos kasetės leis Jums sukurti ilgai išliekančius dokumentus, kurie laikui bėgant neišsilies ir neišbluks.

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina iki 3000 lapų remiantis ISO/IEC 19753
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, laiką ir pinigus

Apžvalga

Kitos dažų kasetės:

Naudodamiesi TN-247BK kiekvieną kartą išgausite puikų spausdinimo rezultatą. Originalios Brother dažų kasetės buvo sukurtos specialiai Jūsų spausdintuvui, todėl galite būti tikri, kad kiekvieną kartą spausdinant juodos spalvos tekstas bus aiškus.

TN-247BK yra didelio našumo kasetė, todėl ja galėsite atspausdinti daugiau nei įprasta kasete. Dabar galite džiaugtis dar vertingesniu pasiūlymu ir puikiais spausdinimo rezultatais. 

Gaukite už savo pinigus daugiau užsisakydami TN-247BK iš Brother jau dabar.

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth