Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN325C dažų kasetė – Cyan spalvos

Brother TN325C Cyan spalvos dažų kasetė. Atspausdina 3500 lapų.

€ 155,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Naudodami originalią Brother TN325C Cyan spalvos dažų kasetę, galite džiaugtis dideliu spausdinimo greičiu, didesniu produktyvumu ir didelio įtaigumo grafika kiekvieną kartą spausdinant. Sukurta laikantis aukštų Brother dizaino specifikacijų, todėl TN325C kasete galima atspausdinti iki 3500 ryškių, akį traukiančių lapų.

Pagrindinės funkcijos

  • Atspausdina 3500 puslapių remiantis ISO/IEC19798
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Apžvalga

Kitos dažų kasetės

Įneškite savo puslapiams gyvybės šia  TN325C Cyan spalvos dažų kasete. Ji puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant.Pigesnių, nefirminių dažų kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?Rinkdamiesi TN325C, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

 

 

Suderinama su

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth