Originali Brother TN325Y dažų kasetė – geltonos spalvos

Brother TN325Y didelio našumo geltonos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 4000 lapų.

Atspausdina 4000 puslapių remiantis ISO/IEC19798

Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

TN325Y_main

Key Features

  • Atspausdina 4000 puslapių remiantis ISO/IEC19798
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Originali Brother TN325Y geltonos spalvos dažų kasetė puikiai tinka Jūsų Brother spausdintuvui, gali sumažinti išlaidas ir užkrinti kokybiškai atspausdintus vienspalvius dokumentus.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

TN325Y yra didelio našumo kasetė, todėl jos užtenka ilgesniam laikui lyginant su įprastine kasete, tačiau spausdinimo rezultatai išlieka tokie pat puikūs.

Ši originali TN325Y dažų kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.Originali didelio našumo Brother TN325Y dažų kasetė spausdina itin kokybiškai ir gerokai sumažina Jūsų išlaidas net ir daug spausdinant.

Visi dažai iš Brother – įskaitant šią TN325Y geltonos spalvos dažų kasetę – yra kruopščiai testuojami norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.Kitos spalvos dažų kasetės

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top