Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN3390 didelio našumo dažų kasetė – juodos spalvos 

Brother TN3390 juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 12000 lapų. 

€ 159,01 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę

Šia originalia Brother TN3390 didelio našumo dažų kasete galima atspausdinti iki 12000 lapų išgaunant puikius rezultatus nuo pirmo iki paskutinio lapo.

Key Features

  • Atspausdina iki 12000 puslapių remiantis ISO/IEC 19752
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Overview

Rinkdamiesi TN3390 dažų kasetę būsite tikri, kad spausdintuvas teiks išskirtinius rezultatus, kokių Jūs ir tikitės. Šios didelio našumo dažų kasetės užtenka ilgesniam laikui nei įprastinės, o spausdinimo kokybė nenukenčia./

Interneto tinklalapiuose gali būti ir pigesnių alternatyvų, tačiau tik originali TN3390 dažų kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą.

Brother kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios./ Todėl užsisakykite TN3390 juodos spalvos dažų kasetę iš Brother šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.   

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth