Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN-3430 dažų kasetė – juodos spalvos 

Brother TN-3430 juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 3000 lapų. 

Ši originali TN-3430 dažų kasetė nepriekaištingai veikia su Jūsų Brother spausdintuvu ir kiekvieną kartą leidžia išgauti aukščiausios kokybės rezultatus. Originalios eksploatacinės medžiagos, tokios kaip TN-3430 ilgalaikėje perspektyvoje, lyginant su pigesnėmis alternatyvomis, sutaupo Jums pinigų.

Key Features

  • Prints 3,000 pages in accordance with ISO/IEC19752
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Overview

Visos Brother kasetės – įskaitant TN-3430 juodų dažų kasetę – yra kruopščiai testuojamos norint užtikrinti, kad tai yra pats patikimiausias sprendimas mūsų klientams.

Nors yra daug pigių, nefirminių papildymo kasečių, jos nėra gerai suderinamos su Jūsų Brother spausdintuvu. Dėl šios priežasties gali atsirasti problemų su išspausdintos medžiagos kokybe ir Jūsų aparato veikimu, o tokias problemas spręsti gali būti brangu.

Ši originali pakaitinė TN-3430 dažų kasetė užtikrina puikų Jūsų spausdintuvo veikimą ir leidžia Jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje, be to, jausitės ramiau žinodami, kad turite spausdinimo įrangą, kuria galite pasitikėti.

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth