Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN426M dažų kasetė – magenta spalvos 

Brother TN426M magenta spalvos dažų kasetė. Atspausdina 6500 lapų. 

€ 250,00 Su PVM
Rasti artimiausią parduotuvę
Originali Brother TN426M magenta spalvos dažų kasetė leis atspausdinti didelės raiškos dokumentus nuo pirmo iki paskutinio spausdinimo. TN426M papildymu galima atspausdinti daugiau nei 6500 puslapių - puikus kainos ir kokybės santykis.

Key Features

  • Prints 6,500 pages in accordance with ISO/IEC19798
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Overview

Kitų spalvų dažų kasetės

Ši TN426M magenta spalvos dažų kasetė puikiai veiks su Jūsų Brother spausdintuvu ir leis išgauti įspūdingus rezultatus kiekvieną kartą spausdinant.

Pigesnių, nefirminių dažų kasečių naudojimas gali Jums iškart sutaupyti pinigų, tačiau šie, dažnai prastos kokybės gaminiai gali sukelti įvairių spausdinimo problemų ir netgi sugadinti Jūsų spausdintuvą – taigi, ar tikrai verta rizikuoti?/
Rinkdamiesi originalią TN426M dažų kasetę, būsite tikri, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios – tai leis Jums jaustis ramiau.

Compatible with

Suderinami spausdintuvai

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth