Genuine Brother TN-5500 High Yield Toner Cartridge – Black

The Brother TN-5500 Black Toner Cartridge. Prints 12,000 A4 pages.

Prints 12,000 A4 pages in accordance with ISO/IEC19752

High quality genuine Brother cartridge

Prevents waste to save you paper, time and money

Produkto informacija

TN5500_main

Key Features

  • Prints 12,000 A4 pages in accordance with ISO/IEC19752
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Aprašymas

As it’s the standard colour of many print jobs, you may find that you need to replenish your black cartridge more often. This genuine Brother TN-5500 High Yield Toner Cartridge is capable of printing up to 12,000 A4 pages, producing brilliant results from the very first to the last page you print.

Compatible with HL-7050N laserprinter.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Pasirinkę TN-5500 tonerio kasetę būsite tikri, kad jūsų „Brother“ spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinius rezultatus, kurių tikėjotės. Šis didelio našumo rašalo kasetė sukurta taip, kad tarnautų daug ilgiau nei standartinė kasetė, neprarandant kokybės.

Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik originali TN-5500 tonerio kasetė garantuoja, kad jūsų aparatas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti.

Atminkite, kad „Brother“ kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiktų kuo puikiausiai ir kad visa jūsų turima garantija taip pat galiotų.

Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ juodo tonerio kasetę TN-5500 iš „Brother“, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top