Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TN8000 didelio našumo dažų kasetė – juodos spalvos 

Brother TN8000 juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 2200 lapų. 

Juodo rašalo spausdinant sunaudojama daugiausia, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau. Šia originalia TN8000 Brother didelio našumo rašalo kasete galima atspausdinti 2200 lapų ir išgauti puikius rezultatus nuo pirmo iki paskutinio spausdinamo puslapio.

Key Features

  • Atspausdina iki 2200 puslapių remiantis ISO/IEC 19752
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Overview

Rinkdamiesi TN8000 dažų kasetę būsite tikri, kad spausdintuvas teiks išskirtinius rezultatus, kokių Jūs ir tikitės. Šios didelio našumo dažų kasetės užtenka ilgesniam laikui nei įprastinės, o spausdinimo kokybė nenukenčia./
Interneto tinklalapiuose gali būti ir pigesnių alternatyvų, tačiau tik originali TN8000 dažų kasetė užtikrina greitą ir našų spausdintuvo veikimą.

Brother kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad spausdintuvas veiks puikiai, o jo garantija galios./
Todėl užsisakykite TN8000 juodos spalvos dažų kasetę iš Brother šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupykite pinigų.   

Recycling

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth