Originali Brother TN8000 didelio našumo dažų kasetė – juodos spalvos 

Brother TN8000 juodos spalvos dažų kasetė. Atspausdina 2200 lapų. 

Atspausdina iki 2200 puslapių remiantis ISO/IEC 19752

Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė

Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Produkto informacija

TN8000_main

Key Features

  • Atspausdina iki 2200 puslapių remiantis ISO/IEC 19752
  • Aukštos kokybės originali Brother dažų kasetė
  • Taupo Jūsų popierių, pinigus ir laiką

Aprašymas

Juodo rašalo spausdinant sunaudojama daugiausia, todėl pastebėsite, kad jo atsargas reikia papildyti dažniau. Šia originalia TN8000 Brother didelio našumo rašalo kasete galima atspausdinti 2200 lapų ir išgauti puikius rezultatus nuo pirmo iki paskutinio spausdinamo puslapio.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Pasirinkę TN-8000 tonerio kasetę būsite tikri, kad jūsų „Brother“ spausdintuvas ir toliau suteiks išskirtinius rezultatus, kurių tikėjotės. Šis didelio našumo rašalo kasetė sukurta taip, kad tarnautų daug ilgiau nei standartinė kasetė, neprarandant kokybės.


Nors kitur internete galima rasti pigesnių pakeitimo alternatyvų, tik originali TN-8000 tonerio kasetė garantuoja, kad jūsų aparatas ir toliau veiks taip greitai ir efektyviai, kaip ir turėtų veikti.

Atminkite, kad „Brother“ kasečių naudojimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų spausdintuvas ir toliau veiktų kuo puikiausiai ir kad visa jūsų turima garantija taip pat galiotų.


Taigi, dar šiandien užsisakykite „Brother“ juodo tonerio kasetę TN-8000 iš „Brother“, kad laikui bėgant gautumėte geresnį kainos ir kokybės santykį.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top