TN821XXLC - originali Brother ypač didelės išeigos tonerio kasetė - žalsvai mėlyna

Brother TN821XXLC žalsvai mėlynos spalvos tonerio kasetė. Atspausdina 12000 puslapių.

Atspausdina iki 12 000 puslapių pagal ISO/IEC 19798

Aukštos kokybės originali Brother ypač didelės išeigos žalsvai mėlyno tonerio kasetė TN821XXLC

Originalios „Brother“ tonerio kasetės yra atidžiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti kiekvieną kartą, taupant jūsų laiką ir pinigus

Produkto informacija

TN821XXLC_main

Naudojant šią itin didelės išeigos originalią Brother TN821XXLC lazerinių spausdintuvų tonerio kasetę, jūsų spausdintuvui išsaugoma garantija

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina iki 12 000 puslapių pagal ISO/IEC 19798
  • Aukštos kokybės originali Brother ypač didelės išeigos žalsvai mėlyno tonerio kasetė TN821XXLC
  • Originalios „Brother“ tonerio kasetės yra atidžiai išbandytos, kad būtų galima puikiai spausdinti kiekvieną kartą, taupant jūsų laiką ir pinigus
  • Naudojant šią itin didelės išeigos originalią Brother TN821XXLC lazerinių spausdintuvų tonerio kasetę, jūsų spausdintuvui išsaugoma garantija

Aprašymas

Ši originali pakaitinė TN821XXLC itin didelės išeigos žalsvai mėlyno tonerio kasetė sukurta taip, kad ir toliau būtų galima spausdinti aiškius ir ryškius dokumentus.  

Mūsų paprastai sumontuojamos kasetės, suderinamos su įvairiais spausdintuvais, padės sukurti ilgalaikius dokumentus, kurie laikui bėgant neišteps ir neišbluks. 

Brother galvoja apie poveikį aplinkai kiekviename tonerio kasetės gyvavimo ciklo etape sumažinant atliekų kiekį sąvartynuose. Visi mūsų prietaisai ir tonerio kasetės sukurtos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. 
 
Originalios „Brother“ TN821XXLC lazerinių spausdintuvų tonerio kasetės - verta naudoti kiekvieną kartą. 

Apžvalga

 
 

Patikrinkite savo produktų autentiškumą

Jūs rasite holografinę saugos etiketę ant originalių Brother tonerio kasečių. Įsitikinkite, kad pakuotė ir saugos etiketė nebuvo sugadinta, ir patikrinkite, ar hologramos saugos etiketė yra autentiška, patikrindami unikalų 7 skaitmenų ID Nr. adresu www.brother.com/id

Aplinkosauga ir perdirbimas

Visos „Brother“ rašalo kasetės pagamintos taip, kad padarytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. „Brother“ siūlo aplinkai nekenksmingą būdą klientams utilizuoti „Brother“ prekės ženklo gaminius, pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

 

Garantija

„Brother“ rašalo kasetės sukurtos kaip visa spausdinimo sistema, atsižvelgiant į „Brother“ spausdinimo įrenginius – kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Originalūs „Brother“ rašalo reikmenys yra geriausias būdas apsaugoti jūsų investicijas ir užtikrinti optimalų „Brother“ rašalinio spausdintuvo veikimą, kuris garantuoja paprastą veikimą ir ilgainiui padės sutaupyti pinigų.

Išbandytas veikimas

„Brother Innobella Ink & Paper“ yra atsparūs blukimui, kurį sukelia šviesa ir ozonas, todėl dėl ilgalaikio poveikio spaudiniai laikui bėgant neišbluks. Gaukite tikrai profesionalius rezultatus naudodami originalias „Brother“ rašalo kasetes.

Patikimumas ir kokybės užtikrinimas

Įspūdingos spalvos sukuriamos naudojant „Brother“ spalvomis praturtintą technologiją „Innobella“, kuri suteikia jūsų nuotraukų spausdinimui aukšto lygio gyvybingumo. „Brother Innobella“ rašalo sudėtyje yra kruopščiai atrinktų cheminių medžiagų, kad spausdinimo galvutė neužsikimštų ir veiktų sklandžiau. Tai užtikrina jūsų Brother spausdintuvo patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Pagalba  „Jūsų pusėje“

Originalių „Brother“ eksploatacinių medžiagų naudojimas užtikrina jūsų spausdintuvo garantiją. „Brother“ visada „Jūsų pusėje“. Mes įsipareigojame teikti puikią pardavimų pagalbą ir klientų aptarnavimą – tiek prieš perkant, tiek po pirkimo.

 

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Perdirbkite tonerio ir rašalo kasetes - nemokamai!

Back to top