Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originalus Brother WT-223CL atliekamų dažų blokas

Brother WT-223CL atliekamų dažų blokas. Tarnavimo ciklas 50000 lapų.

Tarnavimo ciklas - 50000 lapų

Aukštos kokybės originalus Brother gaminys

Palaiko puikų Jūsų lazerinio spausdintuvo darbą

Produkto informacija

WT223CL atliekamų dažų kasetė

Pagrindinės savybės

  • Tarnavimo ciklas - 50000 lapų
  • Aukštos kokybės originalus Brother gaminys
  • Palaiko puikų Jūsų lazerinio spausdintuvo darbą

Aprašymas

Šis originalus Brother WT-223CL atliekamų dažų blokas tinka daugeliui mūsų lazerinių spausdintuvų. Užtikrina greitą, efektyvų ir visiškai švarų dokumentų spausdinimą. WT-223CL padeda palaikyti tinkamą spausdintuvo darbą.

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Šis originalus WT-223CL atliekamų dažų blokas yra nepamainomas biure, jei norite prailginti savo spausdintuvo tarnavimo laiką ir užtikrinti aukštos kokybės dokumentų spausdinimą.

WT-223CL surenka perteklinius dažus susikaupusius Jūsų spausdintuve, todėl jį utilizuojant nebus išsiliejimų, netvarkos ar problemų. Tai užtikrina aiškius, neaptaškytus dokumentus ir profesionalius rezultatus, kurių Jūs ir tikitės iš Brother.

Šio atliekamų dažų bloko tarnavimo ciklas yra 50000 lapų, jis yra ilgalaikis ir patikimas, o kasdienė spausdintuvo priežiūra tampa daug paprastesnė.

Perdirbimas

Ar žinote, kad su Brother galite perdirbti senas dažų kasetes ir tai nieko papildomai nekainuoja?

Mes darome viską, ką galime, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir skatiname savo klientus prie to prisidėti. Todėl sudarome galimybes perdirbti bet kurias originalias naudotas Brother kasetes.

Tiesiog praneškite mums, kiek turite tuščių dažų kasečių ir mes sudarysime galimybes jas grąžinti visiškai nemokamai.

Mes ilgai bendradarbiaujame su laimėjimų pelniusia organizacija Cool Earth – mūsų pastangos perdirbti naudotas kasetes padeda vietinių kaimų gyventojams stabdyti atogrąžų miškų naikinimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, kaip visi kartu galime prisidėti prie aplinkos saugojimo, apsilankykite Brother Earth

 

Back to top