Originali Brother HSe-251E nuo šilumos susitraukiančio vamzdelio juostelės kasetė - juoda ant balto, 21,0 mm pločio

Brother HSe-251E juoda ant balto nuo šilumos susitraukiančio vamzdelio juostelė – 21,0 mm pločio. Tinka 4,2 mm - 13,5 mm skersmens laidams.

21,0 mm pločio, 1,5 m ilgio

Kaitinant susitraukia, kad būtų galima lengvai identifikuoti laidą

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Produkto informacija

HSe tube being fitted

Užtikrina ilgalaikius, lengvai įskaitomus rezultatus

Tinka 4,2 mm - 13,5 mm skersmens laidams

Susitraukimo santykis 3:1

Pagrindinės savybės

  • 21,0 mm pločio, 1,5 m ilgio
  • Kaitinant susitraukia, kad būtų galima lengvai identifikuoti laidą
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina ilgalaikius, lengvai įskaitomus rezultatus
  • Tinka 4,2 mm - 13,5 mm skersmens laidams
  • Susitraukimo santykis 3:1

Aprašymas

Ši originali Brother 21,0 mm pločio HSe-251E nuo šilumos susitraukiančio vamzdelio juostelė yra specialiai sukurta ilgalaikiam kabelių ir laidų ženklinimui bei identifikavimui. Esant 3:1 susitraukimo santykiui, HSe-251E juodą ant balto juostelę rekomenduojama naudoti su 4,2 mm - 13,5 mm skersmens kabeliais. Suderinama su „P-touch“ etikečių spausdintuvais, kurie nurodo HS arba HSe logotipą ant kasetės gaubto.

Suderinami įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Apžvalga

Ši 21,0 mm pločio juoda ant balto HSe-251E juostelės kasetė buvo specialiai sukurta kabeliams, šviesolaidžiams ir laidams, kurių išorinis skersmuo yra 4,2 mm - 13,5 mm, ženklinti ir identifikuoti.

Kai atspausdintas vamzdelis dedamas ant kabelio ir kaitinamas šilumos pistoletu, vamzdelis susitraukia, tvirtai apjuosdamas kabelį. Nereikia jokių klijų, todėl užtikrinama, kad net šiltoje aplinkoje nuo šilumos susitraukiantis vamzdelis neatsilups nuo kabelio.

Ši originali „Brother HSe-251E“ kasetė, suderinama su mūsų P-touch spausdintuvais, yra esminė bet kurio elektriko įrankių rinkinio dalis, kuri užtikrina aiškų ženklinimą, kuris padeda patenkinti saugos reikalavimus ir efektyviau atlikti darbą.

Back to top