Originali Brother M-K221BZ ženklinimo juostos kasetė – juodos raidės baltame fone, 9 mm pločio

Brother M-K221BZ juodai balta ženklinimo juosta – 9 mm pločio

9 mm pločio, 8 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Lengvai įskaitomi rezultatai

Produkto informacija

MK221BZ_main

Pagrindinės funkcijos

  • 9 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Lengvai įskaitomi rezultatai

Aprašymas

M-K221BZ siūlo aukštos kokybės etiketes specialiai sukurtas visiems bendriems Jūsų ženklinimo poreikiams patenkinti. Žymint CD, fotografijų albumus arba maisto laikymo stiklainius, šia ženklinimo juosta galėsite paprastai sukurti įvairių reikiamų etikečių ir namuose įvesti daugiau sistemos.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

M-K221BZ leis Jums sukurti aukštos kokybės etiketes, kurios tikrai pravers namuose. Yra įvairių spalvų ir kombinacijų. Ši maža, kompaktiška kasetė vaizdus juostoje palieka tiesioginio terminio spausdinimo būdu (taip, nenaudojant rašalo).

Ši juodai balta  M-K221BZ ženklinimo juosta yra suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra M juostos logotipas. Tai puikus sisteminimo įrankis, kuriuo galima žymėti viską – pradedant dokumentais ir segtuvais, baigiant elektros lizdais ir talpomis.

Brother atliko testus norint užtikrinti juostos patikimumą. Universalia M-K221BZ kiekvieną kartą spausdinant išgausite aukštos kokybės rezultatą ir aiškias, lengvai įskaitomas etiketes.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top