Originali Brother M-K231BZ ženklinimo juosta – juodos raidės baltame fone, 12 mm pločio

Brother M-K231BZ juodai balta plastmasinė ženklinimo juosta – 12 mm pločio - Juosta yra 8 m ilgio - Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra M juostos logotipas

12 mm pločio, 8 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Užtikrina patvarius, lengvai įskaitomus rezultatus

Produkto informacija

MK231BZ_main

Pagrindinės funkcijos

  • 12 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarius, lengvai įskaitomus rezultatus

Aprašymas

Naudodami šį originalų M-K221BZ savo P-touch etikečių spausdintuve, sukurkite aukštos kokybės etiketes per kelias sekundes. Planuojant sisteminti kompaktinius diskus, dokumentus ar aplankus, M-K221BZ plastmasinė ženklinimo juosta visada pravers.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

M-K231BZ leis Jums sukurti aukštos kokybės etiketes, kurios tikrai pravers namuose. Yra įvairių spalvų ir kombinacijų. Ši maža, kompaktiška kasetė vaizdus juostoje palieka tiesioginio terminio spausdinimo būdu (taip, nenaudojant rašalo).

Ši juodai balta  M-K231BZ ženklinimo juosta yra suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra M juostos logotipas. Tai puikus sisteminimo įrankis, kuriuo galima žymėti viską – pradedant dokumentais ir segtuvais, baigiant elektros lizdais ir talpomis.

Brother atliko testus norint užtikrinti juostos patikimumą. Universalia M-K231BZ kiekvieną kartą spausdinant išgausite aukštos kokybės rezultatą ir aiškias, lengvai įskaitomas etiketes.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top