Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TX-251 ženklinimo juostos kasetė – juodos raidės baltame fone, 24 mm pločio

Brother TX-251 juodai balta ženklinimo juosta – 24 mm pločio

24 mm pločio, 15 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą.

Produkto informacija

TX251_main

Pagrindinės funkcijos

  • 24 mm pločio, 15 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą.

Aprašymas

Sukurta taip, kad atlaikytų ekstremalias temperatūras ir aplinką, ši universali TX-251 ženklinimo juosta leis Jums sukurt tikrai ilgai išliekančias etiketes. Juodai baltos blizgios etiketės gali būti panaudojamos bet kur ir visur – namuose, biure ar kitose vietose.

Eksploatacinės medžiagos ir priedai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši originali Brother TX-251 ženklinimo juostos kasetė tikrai leis sukurti ilgai išliekančias etiketes. Sudarytos iš kelių sluoksnių, kurie yra atsparūs bet kokiai temperatūrai ir aplinkai, universalios TX-251 etiketės išliks tokios pat aiškios ir įskaitomos kokios jos buvo pačią pirmą dieną. 

Atspari UV spinduliams ir vandeniui, TX-251 juosta gali atlaikyti chemikalus, braižymą, saulės šviesą ir panardinimą į vandenį.

TX-251 puikiai tinka lentynų, dokumentų aplankų, saugojimo dėžių ir kabelių identifikacijai tiek biure, tiek darbo vietoje ar namuose. Tinka naudojimui lauke ir viduje. Su lipnia laminuota TX-251 etikečių juosta norint užtikrinti platų jos panaudojimą, buvo atliekama daug testų.

TX-251 yra suderinama su daugybe mūsų P-touch etikečių spausdintuvų modelių ir siūlo Jums funkcionalumą bei universalumą reikiamą beveik bet kuriai ženklinimo užduočiai atlikti.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top