Originali Brother TZe111 ženklinimo juostos kasetė – juodos raidės ant permatomo fono, 6 mm pločio

Brother TZe111 juodos raidės ant permatomo fono – 6 mm pločio

6mm wide, 8m long

High quality genuine Brother cassette

Ensure durable, easily readable results

Produkto informacija

TZe111_main

Key Features

  • 6mm wide, 8m long
  • High quality genuine Brother cassette
  • Ensure durable, easily readable results

Aprašymas

Suderinama su daugeliu Brother P-touch spausdintuvų modelių, ši originali, laminuota TZe111 ženklinimo juostos kasetė yra ypatingai universali dėl savo lengvai įskaitomų juodų raidžių ant permatomo fono, todėl ji yra naudinga namuose, biure ir kitose darbo vietose.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši originali Brother TZe111 ženklinimo juostos kasetė tikrai leis Jums atspausdinti aiškias, ryškias ir lengvai įskaitomas, patvarias etiketes.

Vienodai naudinga namuose, biure ar darbo vietoje, ši laminuota juodų raidžių ant permatomo fono TZe111 ženklinimo juosta gali būti panaudojama viskam - pradedant dokumentų aplankų, lentynų turinio, baigiant USB laikmenų, taip pat kabelių ir kitos įrangos identifikavimui .

Ši lipni laminuota juosta gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, yra atspari chemikalams, braižymui, saulės spinduliams bei panardinimui į vandenį, todėl yra tinkama naudojimui tiek viduje, tiek lauke.

TZe juostų kasetes yra greita ir paprasta įstatyti, jos yra įvairių pločių, spalvų ir medžiagų, tuo užtikrinant, kad P-touch aparatas atitiks visus Jūsų ženklinimo poreikius.

 

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top