Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother Tze-131 ženklinimo juosta – juodos raidės skaidriame fone, 12 mm pločio

Brother Tze-131 juodų raidžių skaidriame fone ženklinimo juostos kasetė – 12 mm pločio - Juosta yra 8 m ilgio - Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas

Ši originali laminuota TZe-131 ženklinimo juostos kasetė yra suderinama su daugeliu Brother P-touch spausdintuvų. Juosta yra universalaus dizaino – juodos raidės skaidriame fone, todėl pravers namuose, biure ir kitose darbo vietose.

Pagrindinės funkcijos

  • 12 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina lengvai įskaitomus, patvarius rezultatus

Apžvalga

Šia originalia Brother TZe-131 laminuota ženklinimo juostos kasete išgausite tikrai aiškias, ryškias, lengvai įskaitomas ir patvarias etiketes.

Ši universali juodų raidžių skaidriame fone TZe-131 ženklinimo juosta gali būti naudojama dokumentų, aplankų, lentynų turinio bei kabelių ir kitos įrangos identifikavimui.

Šios lipnios laminuotos juostos gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, yra atsparios chemikalams, braižymui, saulės spinduliams bei panardinimui į vandenį, todėl yra tinkamos naudojimui tiek viduje, tiek lauke.

TZe juostų kasetes yra greita ir paprasta įstatyti, jos yra įvairių pločių, spalvų ir medžiagų, tuo užtikrinant, kad P-touch aparatas atitiks visus Jūsų ženklinimo poreikius.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Suderinama su