Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TZe-231 ženklinimo juostos kasetė – juodai balta, 12 mm pločio

Brother TZe-231 juoda balta ženklinimo juosta – 12 mm pločio

Suderinama su daugeliu Brother’s P-touch spausdintuvų modelių, ši originali, laminuota Tze-231 ženklinimo juostos kasetė yra ypatingai universali dėl savo lengvai įskaitomų juodų raidžių baltame fone, todėl ji yra naudinga namuose, biure ir kitose darbo vietose.

Pagrindinės funkcijos

  • 12 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą.

Apžvalga

Ši originali Brother Tze-231 ženklinimo juostos kasetė tikrai leis Jums atspausdinti aiškias, ryškias ir lengvai įskaitomas, patvarias etiketes.

Vienodai naudinga namuose, biure ar darbo vietoje, ši laminuota juodai balta TZe-231 ženklinimo juosta gali būti panaudojama viskam - pradedant dokumentų aplankų, lentynų turinio, baigiant USB laikmenų, taip pat kabelių ir kitos įrangos identifikavimui .

Ši lipni laminuota juosta gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, yra atspari chemikalams, braižymui, saulės spinduliams bei panardinimui į vandenį, todėl yra tinkama naudojimui tiek viduje, tiek lauke.

TZe juostų kasetes yra greita ir paprasta įstatyti, jos yra įvairių pločių, spalvų ir medžiagų, tuo užtikrinant, kad P-touch aparatas atitiks visus Jūsų ženklinimo poreikius.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Suderinama su