TZe-231M5 5 originalių Brother 12 mm pločio etikečių kasečių (juodo spausdinimo ant balto pagrindo) pakuotė

5 Brother TZe-231 juodo spausdinimo ant balto pagrindo 12 mm pločio juostelių pakuotė. Kiekviena juostelė yra 8 m ilgio. Suderinama su „P-touch“ etikečių spausdintuvais, ant kurių kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

Vertingoje pakuotėje yra 5 x TZe-231 juostelės kasetės

Kiekviena juostelė yra 12 mm pločio ir 8 m ilgio

Aukštos kokybės originalios „Brother“ kasetės

Produkto informacija

TZe231M5_main

Užtikrinkite patvarius, lengvai įskaitomus rezultatus

Pagrindinės savybės

  • Vertingoje pakuotėje yra 5 x TZe-231 juostelės kasetės
  • Kiekviena juostelė yra 12 mm pločio ir 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originalios „Brother“ kasetės
  • Užtikrinkite patvarius, lengvai įskaitomus rezultatus

Aprašymas

Suderinama su daugybe „Brother P-touch“ spausdintuvų, ši 5 originalių laminuotų „TZe-231“ ženklinimo juostelių kasečių pakuotė yra ypač universali dėl lengvai skaitomos juodos ir baltos spalvos, todėl ji yra naudinga namuose, biure ir kitose darbo vietose.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši originali Brother TZe-231 5 ženklinimo juostelių kasečių vertinga pakuotė garantuoja, kad gausite ryškias ir lengvai įskaitomas etiketes.

Vienodai patogu naudoti namuose, biure ar darbo vietoje. Ši 5 juodo spausdinimo ant balto pagrindo TZe-231 ženklinimo juostelių pakuotė gali būti naudojama įvairiems daiktams identifikuoti: nuo bylų aplankų ir lentynų iki USB atmintinių, kabelių ir kitos įrangos.

Šios lipnios laminuotos etiketės buvo sukurtos taip, kad atlaikytų aukštas ir žemas temperatūras, būtų atsparios chemikalams, trinčiai, saulės spinduliams ir panardinimui į vandenį, todėl tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

TZe juostelės kasetės yra greitai ir lengvai montuojamos, jų etiketės yra skirtingų pločių, spalvų ir medžiagų. Tai užtikrina, kad jūsų „P -touch“ prietaisas atitiktų visus jūsų ženklinimo poreikius.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top