TZe-435

Ženklinimo juosta 12 mm pločio, 8m

Aprašymas

12 mm pločio, raudona, laminuota juosta, ant kurios spausdinama balta spalva, 8m.

Brother TZe juostos kasetės buvo sukurtos taip, kad puikiai veiktų mūsų P-touch ženklinimo prietaisais, suteikiant jums profesionalias etiketes, kurios yra sukurtos taip, kad išsilaikytų ilgai.

Susiję įrenginiai

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Garantuojama, kad ši originali Brother TZe-435 ženklinimo juostos kasetė suteiks jums aiškias, ryškias ir lengvai skaitomas etiketes, kurios ilgai tarnaus.

Tokia pat patogi namuose, biure ar darbo vietoje, ši laminuota balto teksto ant raudono pagrindo TZe-435 ženklinimo juostelė gali būti naudojama norint paženklinti viską nuo failų aplankų ir lentynų iki USB atmintinių, taip pat kabelių ir kitos įrangos.

Šios lipnios laminuotos etiketės buvo sukurtos taip, kad atlaikytų ekstremalias temperatūras ir būtų atsparios chemikalams, trinčiai, saulės spinduliams ir panardinimui į vandenį, todėl tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.

TZe juostelės kasetės yra greitai ir lengvai montuojamos, jos yra įvairių pločių, spalvų ir medžiagų – tai užtikrina, kad jūsų P-touch prietaisas atitiktų visus jūsų ženklinimo poreikius.


Back to top