Originali Brother TZe-B31 ženklinimo juostos kasetė – fluorescentinės oranžinės spalvos, 12 mm pločio.

Brother TZe-B31 fluorescentinės oranžinės spalvos ženklinimo juosta – 12 mm pločio

12 mm pločio, 5 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą.

Produkto informacija

TZeB31_main

Pagrindinės funkcijos

  • 12 mm pločio, 5 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą.

Aprašymas

Ši originali Brother Tze-B31  ženklinimo juosta su juodomis raidėmis fluorescentiniame oranžiniame fone puikiai tinka dėmesį patraukiančioms etiketėms kurti, ji idealiai tinka pranešant svarbią informaciją, kuriant įspėjamuosius ženklus arba kategorizuojant specialią įrangą. TZe-B31 naudojimas užtikrina greitą svarbių dalykų identifikavimą bet kokios kritiškos situacijos atveju. Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

ši fluorescentinė, aiškiai matoma juosta puikiai tinka nurodant svarbią informaciją, kuriant ženklus perspėjančius apie pavojų arba identifikuojant, kur ekstremalios situacijos atveju galima rasti specialią įrangą arba nurodymus. 

Norint užtikrinti pakaitinės Tze-B31 12 mm ženklinimo juostos patvarumą ir patikimumą, ji buvo kruopščiai testuojama Brother kompanijos. 

Naudojant Brother TZe-B31 juodų raidžių fluorescentiniame oranžiniame fone ženklinimo juostą Jums nereikės jaudintis dėl to, kad tekstas išbluks - mūsų patentuota laminuota technologija gali atlaikyti ekstremalias temperatūras, vandenį, saulės spindulius ir braižymą.

Rinkdamiesi originalią Brother TZe-B31 ženklinimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų P-touch aparatas veiks tinkamai ir pateiks aiškius, įskaitomus ir ilgaamžiškus spausdinimo rezultatus.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top