Originali Brother TZe-C51 ženklinimo juostelės kasetė – fluorescencinė geltona, 24 mm pločio

Brother TZe-C51 fluorescencinė geltona ženklinimo juostelė – 24 mm pločio

24 mm pločio, 5 m ilgio

Aukštos kokybės originali Brother kasetė

Užtikrinkite aiškius ir patvarius rezultatus

Produkto informacija

TZeC51_main

Pagrindinės savybės

  • 24 mm pločio, 5 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrinkite aiškius ir patvarius rezultatus

Aprašymas

Ši originali Brother TZe-C51 juodo šrifto ant fluorescencinio geltono fono ženklinimo juostelė puikiai tinka kuriant dėmesį patraukiančias etiketes, idealiai tinka svarbiai informacijai rodyti, įspėjamiesiems ženklams kurti ar specializuotai įrangai suskirstyti į kategorijas. Naudodami TZe-C51 galite užtikrinti, kad svarbūs daiktai būtų greitai atpažįstami bet kokioje avarinėje situacijoje. Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, ant kurių juostelės kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

 

 

Susiję įrenginiai

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Daugiau informacijos apie šį produktą...

Ši fluorescencinė, gerai matoma juostelė idealiai tinka svarbiai informacijai pažymėti, ženklams, įspėjantiems apie pavojų, arba nustatyti, kur avarinėje situacijoje galima rasti specialią įrangą ar instrukcijas.

Brother kruopščiai išbandė pakaitinę TZe-C51 24 mm pločio ženklinimo juostelę, kad ji būtų kuo patvaresnė ir patikimesnė.

Naudojant Brother TZe-C51 juodo šrifto ant fluorescencinio geltono fono ženklinimo juostelę, jums nereikės jaudintis, kad tekstas išbluks dėl mūsų patentuotos laminuotos technologijos, kuri yra sukurta taip, kad būtų atspari ekstremalioms temperatūroms, vandenui, saulės šviesai ir trinčiai.

Pasirinkę originalią Brother TZe-C51 ženklinimo juostelę, taip pat užtikrinsite, kad jūsų P-touch prietaisas ir toliau veiktų geriausiai, o rezultatai būtų aiškūs, įskaitomi ir suprojektuoti taip, kad jie ilgai tarnautų.
 

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Back to top