Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TZe-FA3 medžiaginės juostos kasetė – mėlynos raidės ant balto fono, 12 mm pločio

Brother Tze-FA3 mėlynai balta lygintuvu aplikuojama medžiaginė juosta – 12 mm pločio

Lengviau atraskite savo vaiko drabužius aiškiai juos pažymėdami šia naudinga 12 mm pločio TZE-FA3lygintuvu aplikuojama medžiagine juosta. Tze-FA3 juosta yra originalus Brother gaminys, todėl tikrai ilgai išliks net ir daug skalbiant. Be to, mėlynos raidės baltame fone užtikrina, kad Jūsų etiketės yra ypač lengvai perskaitomos. Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

Pagrindinės funkcijos

  • 12 mm pločio, 3 m ilgio
  • Lygintuvu ant medžiagos aplikuojama juosta
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą

Apžvalga

Ši mėlynų raidžių baltame fone lygintuvu aplikuojama juosta tinka medvilninių drabužių identifikavimui. Juosta buvo kruopščiai testuojama, kad atlaikytų daugybę plovimų.

Tze-FA3 juostos sudėtyje yra specialių klijų, kurie tirpsta veikiami karščio, todėl ją lengva pritvirtinti prie vaikų drabužių – tiesiog atspausdinkite norimą tekstą, juostą uždėkite ant medvilninio paviršiaus, ant juostos padėkite audinį ir prispauskite karštu lygintuvu. 

Rinkdamiesi Brother TZe-SE4 ženklinimo juostą, būsite tikri, kad Jūsų P-touch aparatas veiks tinkamai ir pateiks aiškius, įskaitomus ir ilgaamžiškus spausdinimo rezultatus.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Suderinama su