Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother TZe-PR831 ženklinimo juostos kasetė - juodos raidės auksiniame fone, 12 mm pločio

Brother TZe-PR831 juodų raidžių ant auksinio fono ženklinimo juosta – 12 mm pločio

Originali itin kokybiška TZe-PR831 ženklinimo juosta. Auksu žaižaruojantis jos fonas suteikia ypatingumo vardų kortelėms ir ženklams, be to, tai puikus būdas pagyvinti savo meninius projektus, atvirutes ir dovanas. Laminuotas juostos paviršius užtikrina puikią Jūsų etikečių apsaugą nuo apgadinimo. Suderinama su tais P-touch etikečių spausdintuvais, ant kurių kasečių viršelių yra TZ arba TZe logotipas.

Pagrindinės savybės

  • Juodas tekstas ant aukštos kokybės auksinės spalvos juostos
  • 12 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina aiškus, patvarius rezultatus

Apžvalga

Ši ypatingos kokybės laminuota TZe-PR831 ženklinimo juosta buvo kruopščiai testuojama Brother kompanijos, todėl yra itin patvari ir patikima.

Jei norite paženklinti dokumentus arba bylas savo biure, sukurti vardų korteles, užrašus apdovanojimams, kokybiškai atrodančius ženklus ar sukurti etiketes unikalioms dovanoms ar meniniams darbams, ši ženklinimo juosta užtikrina itin kokybiškas ir gerai atrodančias etiketes.

Ši universali laminuota TZe-PR831 juosta yra sudaryta iš kelių sluoksnių, todėl galėsite pagaminti etiketes, kurios ilgai išliks aiškios ir lengvai įskaitomos.

Rinkdamiesi originalią Brother TZe-PR831 ženklinimo juostą būsite tikri, kad Jūsų aparatas veiks kokybiškai ir juo galėsite išgauti aiškius, įskaitomus ir ilgaamžius rezultatus.

 

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Suderinama su