Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Originali Brother Tze-S251 ženklinimo juostos kasetė – juodos raidės baltame fone, 24 mm pločio

Brother Tze-S251 juodai balta ženklinimo juosta – 24 mm pločio

Ši juodai balta juosta yra padengta patentuota laminuota danga ir yra atspari pačioms ekstremaliausioms sąlygoms. Originali Brother Tze-S251 ženklinimo juosta dėl ypatingai stiprių klijų limpa ypač gerai, todėl puikiai tinka naudojimui ant faktūrinių paviršių, tokių kaip metalinės spintelės ir reljefiška plastmasė. Suderinama su P-touch etikečių spausdintuvais, kuriuose ant juostos kasetės dangtelio yra TZ arba TZe logotipas.

Pagrindinės funkcijos

  • 24 mm pločio, 8 m ilgio
  • Aukštos kokybės originali Brother kasetė
  • Užtikrina patvarų, lengvai įskaitomą rezultatą

Apžvalga

Šią Tze-S251 ženklinimo juostą Brother  kruopščiai testavo, norint, kad ji būtų kuo patikimesnė. Juodų raidžių baltame fone juosta yra padengta patentuota laminuota danga, gerai prilimpa ir laikosi, yra atspari ekstremalioms temperatūroms, saulės spinduliams, vandeniui, chemikalams ir braižymui. 
 
Nors įprastinės lipnios P-touch TZe etiketės yra neįtikėtinai patvarios, ši ypatingai stipriai prilimpanti TZe-S251 24 mm pločio juosta yra truputį minkštesnė, todėl ją lengviau pritvirtinti prie faktūrinių paviršių ir ji ten išlieka ilgiau.

Tai reiškia, kad ši originali Brother Tze-S251 juosta puikiai tinka paviršiams, kur reikia papildomos lipnumo jėgos – metalinėms spintelėms, reljefiškai plastmasei ir kitiems nelygiems paviršiams.

P-touch TZ-e juostos.
Patikrintos ekstremaliomis sąlygomis.

Suderinama su