Kalevala Koru - juvelyrikos dirbinių rinkodaros sprendimas

"Kalevala Koru" padedant Brother PT-D600VP ženklinimo aparatui rado sprendimą savo vizualios kainodaros poreikiams. Specialiai sukurtos kainų etiketės atskleidžia "Kalevala Koru" istorija ir pageidaujamą kainos asociaciją.

"Tai būdinga suomių mąstysenai - jie mėgsta apžiūrinėti gaminius savo malonumui. Todėl ypač svarbu, kad kainų etiketės būtų aiškios ir informatyvios. Aiški kainodara taip pat palengvina personalo darbą ir pagerina klientų patirtį - kai parduotuvėje daug pirkėjų, klientai laukdami, kol prie jų prieis konsultantai, gali peržvelgti kainas."
Tuula Junttila, parduotuvės vadybininkė 


Skaityti atvejo analizę

Case study - Mantsala municipality

Paprastas ir nebrangus spausdinimas Mäntsälä savivaldybėje

Šios nedidelės savivaldybės IT skyriuje dirba tik du darbuotojai. Spausdintuvų valdymas pareikalavo papildomo darbo ir išlaidų. IT vadybininkas ieškojo paslaugos modelio, kuris išspręstų problemą.

“Ieškojome sklandaus būdo valdyti savo spausdintuvus. Brother valdomo spausdinimo paslaugos leido mums susitelkti ties savo pagrindiniu darbu, nes spausdintuvai dabar tapo išmanesni ir jiems nereikia tiek daug mūsų priežiūros." 
Markku Anttila, Mäntsälä savivaldybės IT vadybininkas.

 

Peržvelgti atvejo analizę  Peržvelgti atvejo video

 

Case Study - Jollyroom

Jollyroom - Novatoriški sprendimai

Jollyroom yra didžiausia kompanija Skandinavijos šalyse internetu parduodanti vaikams ir kūdikiams skirtas prekes. Verslas nuolat plečiasi, todėl reikėjo rasti lankstų sprendimą darbo srautų reguliavimui belaidžiu būdu. Brother pristatė belaidį sprendimą paremtą tradiciniu popieriaus valdymu, kuris baigiasi gavus prekes ir veikia kartu su skaitmeniniu sprendimu. Šis sprendimas Jollyroom sandėlio personalui leidžia dirbti bet kurioje vietoje.

”Mes galime dirbti bet kur, nes paprasčiausiai perkeliame darbo vietą ten, kur yra prekės.” Kaspar Hannerz, gaunamų prekių vadybininkas, Jollyroom

Peržiūrėti atvejo analizę   Žiūrėti atvejo video
 

Išmanus spausdinimas statybos vietoje palengvina darbo procedūras

"Alasen Rakennus" yra suomių statybos kompanija ieškojusi sprendimų, kaip pagerinti darbo procedūras ir išmaniau dalintis informacija statybvietėse. Įdiegus A3 formato Brother spalvotą rašalinį spausdintuvą palaikantį debesijos paslaugas, buvo sumažintas atspausdinamų dokumentų kiekis.

Techniniai brėžiniai ir darbo instrukcijos dabar yra saugomi debesijoje ir spausdinami tik prireikus. Automatinis Brother eksploatacinių medžiagų pristatymas taip pat padeda darbuotojams, nes jie gali susitelkti ties savo užduotimis ir nereikia pertraukti darbo dėl tuščių rašalo kasečių.

"Galime susitelkti ties savo darbu, nes spausdintuvu bus pasirūpinta, o eksploatacinės medžiagos užsakomos automatiškai", sako Ville Niinimäki, Alasen Rakennus Ltd. darbo vadovas.

Peržiūrėti atvejo analizę Peržiūrėti atvejo video

Akaa miestas padidina darbo našumą biure atsisakę popierinių dokumentų

Elektroninis informacijos dalijimasis, toks kaip dokumentų nuskaitymas, Akaa miestui yra itin svarbi funkcija. Jiems buvo itin svarbu rasti sklandų dokumentų valdymo sprendimą tarp skirtingų biurų. Pritaikytas nuskaitymo sprendimas su fiksuotu mėnesiniu mokesčiu itin padidino informacijos srautus tarp įvairių lokacijų.  

"Brother įrenginiais naudotis labai paprasta, ypač, kai jie yra pritaikyti mūsų poreikiams."
Asko Mäkinen, Suomijos Akaa miesto IT vadybininkas.

Peržvelgti atvejo analizę Peržvelgti atvejo video

Daycare

"Elbkinder" centrai

Brother valdomo spausdinimo sprendimai kartu su profesionaliais rašaliniais spausdinuvais suteikė galimybę optimizuoti darbo dieną Vokietijos dienos centruose.

"Valdymas yra paprastas, aiškus ir smagus", teigia Kevin Einig, "Schwebengrund" dienos priežiūros centro administracijos atstovė.

Peržvelgti atvejo analizę

DER

Vokiečių kelionių agentūrų grupė pasitelkusi vienspalvį lazerinį spausdintuvą Brother HL-L6400DW supaprastino dokumentų spausdinimą 500 padalinių.

"Šis naujas požiūris į spausdinimą mums leidžia ne tik padėti darbuotojams jų kasdienėje veikloje, bet ir padeda visą spausdinimo veiklą vykstančią organizacijoje paversti skaidresne bei efektyvesne išlaidų atžvilgiu," reziumuoja Sasha Karbginski, DER kompanijos IT vadovė.

Peržvelgti atvejo analizę

Enevold Revizija

Buhalterinės apskaitos įmonė naudodama Brother skaitytuvus ir daugiafunkcinius spausdintuvus perėjo prie skaitmeninio dokumentų tikrinimo.

“Daug mano klientų yra mažos įmonės. Dažnai tai yra amatininkai praleidžiantys per daug savo laiko tvarkydami varginančius administracinius reikalus. Jie galėtų nuveikti daug daugiau, jei racionalizuotų savo darbą taip, kaip tą padariau aš.“
Carsten Enevold, Enevold Revizija.

Skaityti atvejo analizę

Sportinių automobilių centras

Sportinių automobilių centras pasinaudojo Brother padangų ženklinimo sprendimu ir optimizavo savo padangų saugojimo valdymą.

“Brother’ etikečių spausdintuvus rekomenduočiau visiems automobilių pardavėjams, padangų saugojimo ir aptarnavimo vietoms.”
Petter Kallinen, Sports Car Center Espoo meistras

Skaityti atvejo analizę

Europcar

Didžiausioje Danijos automobilių nuomos agentūroje Brother spausdintuvai nenustoja dirbti.

"Patikimumas, patikimumas, patikimumas. Mums tai raktinis žodis"
Anders Thaarup, Europcar Danijos biuro IT koordinatorius.

Peržiūrėti atvejo analizę

GKN

Rašalinis spausdintuvas HL-S7000DN - Greitai atspausdinti, drėgmei ir tepaluotiems pirštams atsparūs dokumentai.

”Brother spausdintuvų konstrukcija yra labai tvirta. Jie greiti ir patikimi, be to, parduodami už palankią kainą.”
Tommy Holm, GKN Wheels.

View Case Study

Lietuvos policija

Lietuvos policija naudoja Brother PocketJets baudų ir ataskaitų spausdinimui kelyje.

“Mūsų darbas tapo efektyvesnis. Dabar galime greitai spausdinti svarbius dokumentus esant bet kokioms aplinkybėms, įskaitant ir ekstremalias oro sąlygas."
Algirdas Stončaitis, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Vilniuje

Skaityti atvejo analizę

ercall wood college picture of building brother

Ercall Wood technologijų kolegija

Brother MPS tikrai padeda valdyti spausdinimo išlaidas. Galime matyti, kiek kiekvienas skyrius išleidžia spalvotam ir vienspalviam spausdinimui - mes netgi galime numatyti išlaidas...

 Matthew Cooke, IT technikas, Ercall Wood technologijų kolegija

Skaityti atvejo analizę

Helsby High School children walking Brother

Helsbio vidurinė mokykla

Pagrindinis poreikis pradėti šį projektą, buvo noras sumažinti nuolat didėjančias spausdinimo išlaidas. Naudodami tik Brother spausdintuvus, galėjome atsisakyti pusės spausdintuvų, žymiai sumažindami savo bendras išlaidas - turime mažiau spausdintuvų ir vartojimo reikmenų"

Steve Ford, strateginis ICT vadovas, Helsbio vidurinė mokykla

 

Skaityti atvejo analizę

Day Lewis Pharmacy Logo Brother

Day Lewis vaistinė

Brother suplanavo, pristatė ir sumontavo 380 naujų spausdintuvų per itin trumpą laiką, apmokė mūsų personalą ir suteikė pagalbą šių reikšmingų verslo pokyčių metu"

Colin Kendrick, IT vadovas, Day Lewis vaistinė

Skaityti atvejo analizę

Hillary's Blinds Logo Brother

Hillary's žaliuzės

Gauname 85% grupės pajamų naudodami mobilų sprendimą - jis padarė perversmą mūsų versle"

Julian Bond, ICT Hillary’s Blinds Ltd. vadovas 

Skaityti atvejo analizę

PJT Co Logo Brother

PJT Co

Biuro erdvė ir klientų dokumentų archyvavimas yra nuolatinis iššūkis mūsų kompanijai, kaip ir daugeliui apskaitos įmonių. Brother staliniai ir mobilus skaitytuvai už prieinamą kainą pakeitė mūsų darbą"

Sunil Parekh, direktorius, PJT ir Co čarteriniai apskaitininkai

Skaityti atvejo analizę

Dakro - Brother - PJ-623

Dakro Environmental Ltd

Tai pagerino mūsų klientų patirtis, mes tapome efektyvesni ir tuo pačiu sumažinome išlaidas"

Antonio Solimena, IT vadovas, Dakro Environmental Ltd

Skaityti atvejo analizę