Imerco store front with bicycles in front of it

"Imerco" gavo patikimą ir išteklius taupantį "Brother" MPS sprendimą

"Imerco" reikėjo naujo spausdinimo sprendimo savo parduotuvėms ir norėjo sumažinti žaliavų sąnaudas. Brother padėjo "Imerco" išsirinkti tinkamiausius spausdintuvus HL-L6450DW ir MFC-L6950DW ir sudaryti MPS sutartį su automatiniu eksploatacinių medžiagų užsakymu ir pristatymu.

"Naujasis "Brother" spausdintuvas yra puikus!!!! Nemaniau, kad būsiu toks patenkintas savo naujuoju spausdintuvu!"

"Imerco" parduotuvės vadovas

Peržiūrėti atvejo analizę - Imerco MPS

Label printer with output

Brother padeda Edox rasti veiksmingą ženklinimo sprendimą

Didmeninės prekybos įmonei Edox reikėjo veiksmingo ir patvaraus ženklinimo sprendimo sandėliui, todėl Brother padėjo rasti sprendimą su TJ etikečių spausdintuvu.

„Bendradarbiavimas su Brother suteikė galimybę labai greitai nustatyti savo poreikius ir rasti sprendimą, kuris galėtų sumažinti etikečių spausdintuvų, užimančių vietą sandėlyje, skaičių.

Nicholas Rapenne, „Edox“ direktorius

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Specs display and woman

Atol labai džiaugiasi Brother pasiūlytu akinių rėmelių ženklinimo sprendimu

Brother padėjo prancūzų optikos tinklui ATOL surasti jų konkrečius poreikius atitinkantį ženklinimo sprendimą.

Teisės aktai reikalauja, kad kiekvienas akinių rėmelis turėtų savo etiketę, o šios etiketės turi būti tvirtos, kad brūkšniniai kodai liktų įskaitomi. Todėl „Brother“ sugalvojo individualų ženklinimo sprendimą su TD-4D etikečių spausdintuvu ir eksploatacinėmis medžiagomis, kurios puikiai atitiko jų poreikius.

„Mes nenorime leisti laiko prie etikečių, todėl tikroji sėkmė yra tada, kai apie jas negalvojame“.

Sophie LeBlanc, „Atol“ parduotuvės Antonijaus mieste vadovė

 Žiūrėti vaizdo įrašą

„Giga-Katsastus Oy“ pasitiki „Brother“ valdomo spausdinimo paslauga ir rūpesčių nekeliančiomis pratęstomis garantijomis

„Giga-Katsastus Oy“ valdomo spausdinimo paslauga neapkrauna darbuotojų ir suteikia jiems daugiau laiko susitelkti į klientų aptarnavimą.

„Giga-Katsastus Oy“ valdomo spausdinimo paslauga apima du HL-6450DW nespalvotus lazerinius spausdintuvus ir belaidį MFC-L9570CDWT daugiafunkcinį didelės talpos spalvotą lazerinį spausdintuvą.

Valdomo spausdinimo paslauga užtikrina, kad gaminiai klientui visada būtų pristatyti laiku, atsižvelgiant į kliento poreikius, tiesiai į patikros centrą.

"Galime susitelkti ties savo darbu, nesirūpindami, ar įranga veikia, ir negaišdami laiko atsargų tiekimui. Tikrai vėl rinkčiausi Brother produktus."

Esa Lappalainen, Giga-Katsastus Oy

Peržiūrėti atvejo analizę - Giga-Katsastus Oy

Imerco-butik

Brother siūlo veiksmingą, profesionalų sprendimą spausdinti siuntimo etiketes Imerco mažmeninėms parduotuvėms

„Imerco“ pasirinko TD-4520DN naujai įgyvendinamai iniciatyvai – pristatymo etikečių spausdinimui jų parduotuvėse. Šiam sprendimui keliami reikalavimai buvo stabilus, tvirtas dizainas, patogus ir lengvas integravimas į esamas sistemas.

„Brother” aptarnavimas yra svarbus veiksnys. Kelias nuo reikalavimų specifikacijos iki galutinio sprendimo buvo trumpas ir veiksmingas.

Jacob Hansen, Imerco IT operacijų vadovas

Peržiūrėti atvejo analizę - Imerco

2

Nettoline Næstved mieste įsidiegė efektyvų valdomo spausdinimo paslaugų sprendimą spausdinti pardavimo medžiagas

Nettoline Næstved mieste pasirinko Brother valdomo spausdinimo paslaugų sprendimą su dviem skirtingais Brother spausdintuvais, kad jiems nereikėtų rūpintis eksploatacinių medžiagų užsakymu ir darbe visada būtų bent vienas funkcionalus spausdintuvas.

"Mums svarbus aptarnavimas. Tai suteikia mums ramybės, nes žinome, kad galime greitai veikti, jei kas nors nepavyks. Labai tai vertinu. Ir žinau, kad jei turiu klausimų, visada galiu tiesiog paskambinti."

Karina Thorbech, „Nettoline“ savininkė Næstved mieste

Peržiūrėti atvejo analizę - Nettoline Næstved mieste

Battaglio - fruit pallet with label

"Battaglio" spausdina identifikacines etiketes padėklams su vaisiais ir daržovėmis naudodama TJ etikečių spausdintuvus

"Battaglio" yra Italijos įmonė, importuojanti ir platinanti vaisius ir daržoves, per metus pervežanti beveik 60 milijonų kilogramų produktų. Vaisių ir daržovių galiojimo laikas yra ribotas, todėl svarbu sandėlyje su prekėmis elgtis teisingai, kad jos nesugestų.

"TJ" etikečių spausdintuvu spausdinamos identifikacinės etiketės, kurios klijuojamos ant vaisių padėklų. Jos naudojamos siekiant užtikrinti produktų valdymą sandėlyje."

Marco Rosati, "Battaglio S.p.A." vaisių kokybės vadovas

 

Žiūrėkite atvejo video

Kaip „TJ“ serija padeda sklandžiai vykdyti gamybą „Brother Industries (UK) Ltd.“ įmonėje.

„Brother“ seserinė įmonė „Brother Industries (U.K.) Ltd“ skubiai įsisavino našų TJ serijos etikečių spausdintuvą, kai tik jis buvo prieinamas. TJ dabar padeda atspausdinti etiketes, kurias jie naudoja veiklai supaprastinti ir prastovai sumažinti.

„TJ serijos naudojimas gamykloje mums buvo didelis žingsnis į priekį ir mes žinome, kad galime pasitikėti „Brother“ prekiniu ženklu.“

Julian Cooper, „Brother Industries“ (JK) Ltd. technikos ir kokybės vadovas

Žiūrėti atvejo analizę - Brother Industries JK

Peržiūrėti atvejo video

SC-billede

"Brother" padeda "Ticketbutler" atlikti vardo ženkliukų spausdinimą jų renginiuose

Etikečių ženklinimo sprendimas "Brother" QL-810W etikečių spausdintuvo pavidalu kartu su patentuota programine įranga leido "Ticketbutler" greitai atspausdinti vardų ženklelius prie įėjimo į "TechBBQ", taip išvengiant ilgų eilių svečiams.

„TechBBQ“ renginyje per mažiau nei pusvalandį sugebėjome atspausdinti daugiau nei 1 000 vardų ženklelių 8 spausdintuvais, o iš tikrųjų per dieną atspausdinome daugiau nei 3 000 kortelių. „Ticketbutler“ buvo įpareigota per dvi dienas tiekti renginio vardinius ženklelius daugiau nei 4500 dalyvių.“

Mads Kjer, „Ticketbutler“ įkūrėjas.

Žiūrėti atvejo analizę - „Ticketbutler“

Peržiūrėti atvejo video

Bristolio universiteto ligoninės "NHS Foundation Trust" kraujo mėginių ženklinimo sistema

„Naujuosius spausdintuvus paruošti darbui buvo labai paprasta, o mūsų darbuotojams nereikėjo jokio įsikišimo – spausdintuvai taip gerai integruoti, kad tiesiog spausdina etiketes taip, kaip nurodo pacientų registravimo sistema, todėl mūsų žmonėms tenka mažiau apie tai galvoti.”

Andy Hole, klinikinių sistemų specialistas iš Bristolio universiteto ligoninių NHS pasitikėjimo fondo.

Peržiūrėti atvejo analizę - Bristolio universiteto ligoninių NHS pasitikėjimo fondas

Doctor signing paper

Naujas spausdintuvas su MPS sprendimu Dartfordo ir Graveshamo organizacijai

„Pastaraisiais metais pasiektas spausdinimo paslaugų valdymo susitarimo išlaidų sumažinimas, nors ir reikšmingas, yra tik dalis istorijos – sutaupėme daug darbuotojų laiko, sumažinome susidarančių popieriaus atliekų kiekį ir pagerinome spausdinimo kokybę visoje organizacijoje."

Neil Perry, Dartfordo ir Graveshamo NHS Trust įstaigos skaitmeninės transformacijos asocijuotas direktorius.

Peržiūrėti atvejo analizę - "Dartfordo ir Graveshamo NHS Trust" įstaiga

Valdomų spausdinimo paslaugų sprendimas "Skovby Synshal" įmonėje

Valdomų spausdinimo paslaugų sprendimas ir nauji spausdintuvai "Skovby Synshal" įmonėje

Valdomų spausdinimo paslaugų sutartis ir "SWAPplus" paslaugų paketo derinys leido sumažinti išlaidas, padidinti efektyvumą ir sutaupyti laiko. Finansinė valdomų spausdinimo paslaugų sprendimo nauda pasirodė esanti didelė, nes įmonė sutaupė iki 70% eksploatacinių medžiagų.

„Mes sutaupėme daug pinigų vartojimo reikmenims, todėl spausdintuvai jau atsipirko. Tai tiesiog fantastiška - dabar viskas pigiau ir lengviau“.

Jens Christian Pedersen, „Skovby Synshal“ savininkas.

Žiūrėti atvejo analizę - "Skovby Synshal"

Mobilus A4 formato spausdinimas, skirtas keliaujantiems darbuotojams

Siekdama įveikti iššūkius, „Soto Café“ panaudojo nešiojamus „Brother“ PJ-762 terminius spausdintuvus, suderinamus su „Android“ operacine sistema, pasižyminčius integruotomis „Bluetooth“ ir USB jungtimis, tokiu būdu suteikdama galimybę spausdinti bet kada ir bet kur, vos tik prireikus.

„Su naujuoju „Brother“ PJ-762 spausdintuvu pagerinome spausdinimo kokybę ir mūsų klientų įvaizdį. Tai yra būtina, jei norime išgyventi tokioje konkurencingoje dabartinėje rinkoje.“

Gloria Vela, „Soto Café“ administracijos vadovė.

Žiūrėti atvejo analizę - „Soto Café“ Ispanija

Emergency  medical service station in Lithuania

Greitosios medicinos pagalbos stotis Vilniuje

Greitosios medicinos pagalbos stotis Vilniuje, Lietuvoje pasirinko „Brother“ mobilųjį terminio spausdinimo sprendimą, kad išspręstų su lazerinio spausdinimo priežiūra susijusius klausimus ir padidintų produktyvumą.

Greitosios pagalbos automobiliuose įdiegus mobiliuosius spausdintuvus su terminio spausdinimo technologija, pagreitėja tikslaus paciento duomenų įrašymo procesas, leidžiantis išlaikyti efektyvų, tikslų ir racionalų darbo procesą.

„PJ-763 spausdintuvas padėjo supaprastinti darbo eigą, nes jį galima prijungti prie 12 V automobilinio adapterio (automobilio cigarečių lizdo) arba „Bluetooth“ ryšiu. Suteikę pagalbą pacientui, greitosios medicinos pagalbos darbuotojai įveda jo duomenis į sistemą, juos atspausdina ir pateikia ligoninės priėmimo  skyriui.

R. Teimurov, Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties vyr. IT specialistas

Peržvelgti atvejo analizę

Case Study Herz

Herz Energietechnik GmbH

„Herz“ yra Austrijoje įsikūrusi organizacija, tiekianti visas atsinaujinančios energijos sistemas, įskaitant šildymo mediena sistemas ir šilumos siurblius. Jų techninės priežiūros specialistai dabar naudoja „Brother PJ-700“ mobiliuosius spausdintuvus, kurie siūlo tiesioginę terminio spausdinimo technologiją.

"Dėl šio mobiliojo sprendimo mūsų paslaugų specialistai dabar lengvai atsispausdina ataskaitas, sąskaitas faktūras ir bandymų žurnalus objektuose. Nereikia kurti daug laiko užimančio dokumento. Mūsų klientai gali nedelsdami peržiūrėti informaciją popieriniuose atspausdintuose dokumentuose."

Ewald Koglmann, „Herz Energietechnik GmbH“ paslaugų skyriaus vadovas

Peržvelgti atvejo analizę

Sunset Boulevard

Efektyvus ir reikalavimus atitinkantis maisto produktų ženklinimas greito maisto grandinei

„Brother“ ženklinimo sprendimas su centriniais įrenginių atnaujinimais leido „Sunset Boulevard“ užtikrinti tikslų ir racionalų ingredientų ženklinimą jų restoranuose visoje Danijoje, Grenlandijoje ir Farerų salose.

„Mūsų partnerystė su „Brother“ klostėsi gerai, viso projekto metu vyko nuolatinės diskusijos ir aukšto lygio aptarnavimas. Mes sukūrėme tobulą sprendimą, kuris patenkintų mūsų poreikį greitai ir tiksliai pažymėti ingredientus bei produktus.“

Kristina Hansen, „Sunset Boulevard“ operacijų plėtros konsultantė

Žiūrėti atvejo analizę

„Brother“ tiekia maisto ženklinimo sprendimą „McDonald‘s“ restoranams Norvegijoje

„McDonald's“ pageidaujamas sprendimas buvo „Brother“ etikečių spausdintuvas TD-2130N. Profesionalus etikečių spausdintuvas su LCD liečiamos panelės ekranu (priedu, kurį reikia įsigyti atskirai). Šiandien 56 restoranai naudoja šį „Brother“ etikečių spausdintuvą.

„Paprasta naudoti ir pakeisti popierių.“

Caroline Bjerke, „McDonald’s Morenen“ pamainos vadovė

Peržvelgti atvejo analizę

Woman with a Waiteer bag in front of a building

„Brother“ etikečių spausdintuvas padeda įvykdyti „Waiteer“ išsinešti skirtus užsakymus

Belaidis etikečių spausdintuvas padeda restoranams ir kavinėms greitai ir efektyviai įvykdyti „Waiteer“ išsinešti skirtus užsakymus.

„Brother“ QL-820NWB etikečių spausdintuvas yra praktiškas sprendimas, nes esant poreikiui „Bluetooth“ ryšio dėka jį galima lengvai pasiimti su savimi. Jis siūlo patikimą valdymą, su juo lengva dirbti ir greitai atspausdinti etiketes. Tai puikus sprendimas mums“.

Søren Ib Sander, „Waiteer“ generalinis direktorius

Peržvelgti atvejo analizę

Smooth it -smoothie

„Smooth it“ ženklina savo produktus naudodamas „Brother“ etikečių spausdintuvą

Iš pradžių įmonės „Smooth it“ barai buvo maisto parduotuvių viduryje. Jie etiketėms spausdinti naudojo pačių parduotuvių vaisių svarstykles. Veiklą išplėtė maisto ruošimo virtuvė, o įmonė klientams įkūrė naujas parduotuves. Jiems reikėjo ženklinimo sprendimo. „Smooth it“ pradėjo diskusijas su įvairiomis įmonėmis. Teemu Kolkka ir Sami Kivelä iš „Brother“ padėjo įmonei sukurti etiketę nuo pradžios iki pabaigos: ten, kur turėtų būti kontaktiniai duomenys, EAN kodas ir turinys. Etiketės gali būti sukurtos dieną prieš paruošiant kokteilį, neapdorotas avižas ir imbierinių sulčių skardines.

„Etikečių spausdintuvas TD-2130N supaprastino mūsų darbą, nes dabar etiketę su data galime paruošti prieš dieną, o tai palengvina darbą rytinės pamainos metu. Vakarinė pamaina gali paruošti etiketes, todėl darbas kitą dieną vyksta žymiai greičiau“.

Irina Nurmi, „Smooth it“ įmonės savininkė

Peržvelgti atvejo analizę

Two employees from Norengros

„Norengros AS“

Brother mums pasiūlė puikią išeitį, žinomą kaip MPS – valdomo spausdinimo paslaugas. Šis sprendimas reiškia, kad mums nereikia gaišti laiko administravimui, nes mums daugiau nebereikia kaupti eksploatacinių medžiagų savo spausdintuvams.

„Bendradarbiavimas su Brother ir jų pasiūlytas sprendimas geriau pritaikė spausdintuvus mūsų poreikiams, turime reikiamą kiekį spalvotų ir vienspalvių spausdintuvų, rašalinį spausdintuvą ir visus reikiamus resursus.“

Einar Tønnesen, IT vadovas, „Norengros AS“

Peržūrėti atvejo analizę Peržiūrėti atvejo video

McDonalds_Finestrat_059

Brother spausdintuvai prisideda prie „McDonald's“ restoranų skaitmeninimo Ispanijoje

„Brother spausdintuvų integravimas į mūsų globalų sprendimą pasitvirtinino kaip geriausias pasirinkimas. Dabar galime našiau spausdinti etiketes, o tai viena iš svarbių užduočių „McDonald's“ restoranų virtuvėse“ - teigia už Ispanijos „McDonald’s“ restoranų sprendimus atsakingas vadybininkas.

Peržvelgti atvejo analizę

Resia entrance_case

„Resia Travel Group“ - sureguliuotas darbo srautas

„Resia Travel Group“ (RTG) yra lyderiaujantis atostogų ir verslo kelionių pardavėjas Skandinavijos šalių rinkose. „Resia Travel Group“ neseniai planavo atnaujinti savo spausdintuvų bloką, todėl bendradabiaudami su Brother sukūrė bandomoją aplinką. Tikslas - rasti tinkamausią spausdinimo sprendimą remiantis pagrindiniais „RTG“ poreikiais.

„Naujas spausdintuvų bloko diegimas vyko labai sklandžiai. Brother rūpinosi konfigūravimu, paskirstymu bei diegimu.“ - Niklas Jönrup, „Resia Travel Group“.

Inside P.M. Olsen

Daugialypiai sprendimai - vienas prekinis ženklas

„P.M. Olsen“ turi didelę klientų bazę ir antrinę rinką, kasdien spausdina didelius kiekius dokumentų, todėl įmonei svarbu žinoti spausdinimo kainą. Tokią informaciją lengvai galima gauti naudojantis Brother valdomo spausdinimo sprendimu (MPS). Tuo pačiu tai reiškia, kad automobilių platintojai automatiškai gauna spausdinimui reikalingas medžiagas dar prieš joms pasibaigiant. Taigi, „P.M. Olsen“ ne tik geriau žino apie savo išlaidas, - įmonei neberekia galvoti apie spausdinimui reikalingų medžiagų įsigijimą ar jų sandėliavimą.

„Pasirinkome vieną prekinį ženklą, nes vertiname ilgalaikius santykius. Jau daugybę metų pažinojome Connie dirbančią Brother kompanijoje, todėl savo spausdinimo, nuskaitymo ir padangų ženklinimo sprendimui ir pasirinkome Brother.“

Tonny Rasmussen, CFO, „P.M. Olsen“

Peržvelgti atvejo analizę Peržvelgti atvejo video

SubwayCaseStudy_DK

„Subway“ - maisto produktų ženklinimo sprendimai

„Subway®“ parduotuvė esanti Chineham, Basingstoke šešias savaites bandė Brother TD-2120N etikečių spausdintuvą, juo pakeisdami jau esantį įrenginį. Greitis ir našumas, kuriuo darbuotojai gali atlikti dienos užduotis, reiškia daugiau laiko skiriamo maisto ruošimui ir klientų aptarnavimui, todėl klientų patirtys lieka itin teigiamos.

„Esame frančizė, maisto produktų saugumas mano verslui yra nepaprastai svarbus. Prastas vertinimas atitikties ar Maisto produktų standartų agentūros patikros metu gali turėti itin neigiamų padarinių įmonės įvaizdžiui ir prekybai.“

Vanessa Mattia, „Subway®“ Chineham, Basingstoke frančižė

Peržvelgti atvejo analizę

DG JH Computer Oy ir Brother - kaip prasidėjo perpardavėjo ir pardavėjo partnerystė

Informacinių technologijų kompanija JH Computer buvo įkurta 2002 metais Putaja mieste, buvusioje Suodenniemi savivaldybėje. Įmonė siūlo visapusiškas kompiuterinių technologijų paslaugas nuo įrangos pardavimo iki informacinių technologijų aptarnavimo ir techninės pagalbos. JH Computer yra didžiausio Suomijos informacinių technologijų tinklo Data Group dalis ir per kelerius metus siekia tapti svarbiausiu informacinių technologijų žaidėju Pirkanmaa regione.

”Brother darbas yra patikimas ir efektyvus. Mūsų partnerystė trunka ilgai, mes tobulėjame kartu. Bendradarbiavimas visais atžvilgiais - nuo partnerio iki kliento - vyksta sklandžiai. Brother supranta mūsų kaip pardavėjo poreikius, be to žino, ko reikia klientui.”
Jouni Hujo, CEO, verslininkas, JH Computer Oy – Sastamala ir Nokia

Peržvelgti atvejo analizę Peržvelgti atvejo video

MPS sprendimas našumo didinimui ir klientų aptarnavimo gerinimui Auto-Suni Oy įmonėje

Auto-Suni yra automobilių platintojai pirmiausiai pradėję veikti Lappeenranta mieste Suomijoje. Jie parduoda ir techniškai prižiūri penkių prekinių ženklų automobilius keturiose skirtingose lokacijose. Brother valdomų spausdinimo paslaugų (MPS) dėka, įmonės spausdintuvai visada veikia ir yra parengti darbui. Spausdintuvai Brother sistemai pateikia informaciją realiu laiku, todėl įvairias problemas galima sutvarkyti anksčiau nei apie tai įspėja įranga arba sužino vartotojas.

”Auto-Suni įmonėje Brother MPS sprendimu naudojamės 18 mėnesių ir jis mūsų nenuvylė - rašalo dar nei karto neužsakinėjome. Esame labai patenkinti šiuo Brother spausdinimo sprendimu.” Jaakko Kokkola, IT vadovas, Auto-Suni Oy, Lappeenranta

Peržiūrėti atvejo analizę Žiūrėti atvejo video

"O.K. Auto Oy" Kuvoloje pasirinko funcionalų padangų ženklinimo sprendimą

Didelis kiekis keičiamų padangų karštligišku vasaros ir žiemos sezono metu tampa iššūkiu "O.K. Auto Oy" įmonei. Ženklinant padangas rankiniu būdu, etiketėse nurodyta informacija kartais nesutapdavo, o skirtinga rašysena sukeldavo neaiškumų ir papildomo darbo. Brother įsigilino į kliento reikalavimus ir pasiūlė padangų ženklinimo sprendimą. Jį taip pat galima prijungti prie egzistuojančios Excel duomenų bazės. "O.K. Auto Oy" įmonė etikečių spausdintuvu naudojasi jau du sezonus - vasaros ir žiemos. Sprendimas veikia puikiai, todėl įmonė jį rekomenduoja ir kitiems.

"Brother etikečių spausdintuvai yra labai ekonomiškas pasirinkimas, nes mums nereikia mokėti mėnesinių mokesčių ir nėra nuolatinių išlaidų."

Juusi Tuominen, "O.K. Auto Oy" Kuvola aptarnavimo vadovas

Peržvelgti video Peržvelgti atvejo analizę

"Dalmata" apgyvendinimo paslaugos

Tinklui buvo pristatytas Brother MFC-L8900CDW - modelis, kuris gali įgyvendinti viešbučių industrijos reikalavimus, nes jame yra spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksogramų funkcijos. Įrenginiai buvo įdiegti su Brother valdomo spausdinimo paslaugomis (MPS).

“Brother pasiūlytas įrenginys puikiai atitiko mūsų poreikius, ypač jo vertė lyginant su kaina. Įrenginio kaina ir dydis buvo pagrindiniai kriterijai darantys įtaką mūsų pasirinkimui, nes mums reikėjo modelių, kuriuos būtų galima pritaikyti atsižvelgiant į mūsų įstaigų našumą.”. Benoit Guinaudeau, vidinis "Dalmata" apgyvendinimo paslaugų auditorius.

Peržvelgti atvejo analizę

Snellman case

"Snellman" pasitiki mobiliojo spausdinimo sprendimais

Sunkvežimio vairuotojas Peter Björk turėjo pakeisti savo sunkvežimio planšetinį kompiuterį naujesniu. Tuo pačiu, jis pasiūlė pakeisti ir turėtą mobilųjį spausdintuvą. “Nebuvau visiškai patenkintas prieš tai buvusiu mobiliuoju spausdintuvu. Maniau, kad visada turime ieškoti geriausio” - Peter nusako pakeitimų priežastis. Informacinių technologijų vadovas Per-Erik Finell tam pritarė. Brother, iš savo pusės, įvertino keliamus reikalavimus ir pristatė sprendimą paremtą čekių spausdinimu sunkvežimiuose. Tarp reikalavimų buvo nurodyta, kad mobiliojo spausdintuvo laikiklis turi prisitvirtinti prie sunkvežimio prietaisų skydelio, ritinėlių keitimas neturi sudaryti sunkumų, spausdinimo greitis turi būti didelis, o spausdinimo kokybė -  gera.  

Peržiūrėti atvejo analizę

Kalevala Koru - juvelyrikos dirbinių rinkodaros sprendimas

"Kalevala Koru" padedant Brother PT-D600VP ženklinimo aparatui rado sprendimą savo vizualios kainodaros poreikiams. Specialiai sukurtos kainų etiketės atskleidžia "Kalevala Koru" istorija ir pageidaujamą kainos asociaciją.

"Tai būdinga suomių mąstysenai - jie mėgsta apžiūrinėti gaminius savo malonumui. Todėl ypač svarbu, kad kainų etiketės būtų aiškios ir informatyvios. Aiški kainodara taip pat palengvina personalo darbą ir pagerina klientų patirtį - kai parduotuvėje daug pirkėjų, klientai laukdami, kol prie jų prieis konsultantai, gali peržvelgti kainas."
Tuula Junttila, parduotuvės vadybininkė 


Skaityti atvejo analizę

Case study - Mantsala municipality

Paprastas ir nebrangus spausdinimas Mäntsälä savivaldybėje

Šios nedidelės savivaldybės IT skyriuje dirba tik du darbuotojai. Spausdintuvų valdymas pareikalavo papildomo darbo ir išlaidų. IT vadybininkas ieškojo paslaugos modelio, kuris išspręstų problemą.

“Ieškojome sklandaus būdo valdyti savo spausdintuvus. Brother valdomo spausdinimo paslaugos leido mums susitelkti ties savo pagrindiniu darbu, nes spausdintuvai dabar tapo išmanesni ir jiems nereikia tiek daug mūsų priežiūros." 
Markku Anttila, Mäntsälä savivaldybės IT vadybininkas.

 

Peržvelgti atvejo analizę  Peržvelgti atvejo video

 

Case Study - Jollyroom

Jollyroom - Novatoriški sprendimai

Jollyroom yra didžiausia kompanija Skandinavijos šalyse internetu parduodanti vaikams ir kūdikiams skirtas prekes. Verslas nuolat plečiasi, todėl reikėjo rasti lankstų sprendimą darbo srautų reguliavimui belaidžiu būdu. Brother pristatė belaidį sprendimą paremtą tradiciniu popieriaus valdymu, kuris baigiasi gavus prekes ir veikia kartu su skaitmeniniu sprendimu. Šis sprendimas Jollyroom sandėlio personalui leidžia dirbti bet kurioje vietoje.

”Mes galime dirbti bet kur, nes paprasčiausiai perkeliame darbo vietą ten, kur yra prekės.” Kaspar Hannerz, gaunamų prekių vadybininkas, Jollyroom

Peržiūrėti atvejo analizę   Žiūrėti atvejo video
 

Išmanus spausdinimas statybos vietoje palengvina darbo procedūras

"Alasen Rakennus" yra suomių statybos kompanija ieškojusi sprendimų, kaip pagerinti darbo procedūras ir išmaniau dalintis informacija statybvietėse. Įdiegus A3 formato Brother spalvotą rašalinį spausdintuvą palaikantį debesijos paslaugas, buvo sumažintas atspausdinamų dokumentų kiekis.

Techniniai brėžiniai ir darbo instrukcijos dabar yra saugomi debesijoje ir spausdinami tik prireikus. Automatinis Brother eksploatacinių medžiagų pristatymas taip pat padeda darbuotojams, nes jie gali susitelkti ties savo užduotimis ir nereikia pertraukti darbo dėl tuščių rašalo kasečių.

"Galime susitelkti ties savo darbu, nes spausdintuvu bus pasirūpinta, o eksploatacinės medžiagos užsakomos automatiškai", sako Ville Niinimäki, Alasen Rakennus Ltd. darbo vadovas.

Peržiūrėti atvejo analizę Peržiūrėti atvejo video

Akaa miestas padidina darbo našumą biure atsisakę popierinių dokumentų

Elektroninis informacijos dalijimasis, toks kaip dokumentų nuskaitymas, Akaa miestui yra itin svarbi funkcija. Jiems buvo itin svarbu rasti sklandų dokumentų valdymo sprendimą tarp skirtingų biurų. Pritaikytas nuskaitymo sprendimas su fiksuotu mėnesiniu mokesčiu itin padidino informacijos srautus tarp įvairių lokacijų.  

"Brother įrenginiais naudotis labai paprasta, ypač, kai jie yra pritaikyti mūsų poreikiams."
Asko Mäkinen, Suomijos Akaa miesto IT vadybininkas.

Peržvelgti atvejo analizę Peržvelgti atvejo video

Viaport case study

VIAPORT

Mobilieji Brother spausdinimo ir nuskaitymo sprendimai puikiai tinka logistikos ir transporto sektoriui - naudojant mobiliuosius spausdintuvus, tokius kaip PJ-763MFi, ir nešiojamus skaitytuvus, tokius kaip ADS-1600W, sutaupoma laiko bei didėja produktyvumas.

“Kompanijai reikėjo specialaus partnerio, kuris spausdintų ir nuskaitytų sunkvežimio kabinoje. Nežinojome, kad tai galima išspręsti tokiu paprastu būdu, tačiau Brother padėjo mums įrodyti, kad suderinus patirtį ir pasitinkint kompanija žinančia tavo poreikius, viskas yra įmanoma. Brother mobiliųjų spausdintuvų ir skaitytuvų pasiūlymai leidžia dirbti produktyviau bei patirti mažiau išlaidų, tuo pat metu didinant mūsų darbuotojų ir klientų pasitenkinimą.” - Antonio Higueras Cruz, VIAPORT prezidentas.

Peržvelgti atvejo analizę

Daycare

"Elbkinder" centrai

Brother valdomo spausdinimo sprendimai kartu su profesionaliais rašaliniais spausdinuvais suteikė galimybę optimizuoti darbo dieną Vokietijos dienos centruose.

"Valdymas yra paprastas, aiškus ir smagus", teigia Kevin Einig, "Schwebengrund" dienos priežiūros centro administracijos atstovė.

Peržvelgti atvejo analizę

NDC Oslo

"NDC Oslo" konferencijos dalyvių registravimui naudoja Brother etikečių spausdintuvus. "NDC Oslo" - tai kasmetinė konferencija apie programinę įrangą. Atidarymo dieną tuo pačiu metu registruojasi daugiau nei 2000 dalyvių, todėl reikia efektyviai valfyti dalyvių srautus. Brother etikečių spausdintuvai yra svarbi šio efektyvumo dalis. Rezultatas - jokių eilių. Žiūrėkite video ir sužinokite apie Brother etikečių spausdintuvų panaudojimą "NDC Oslo" konferencijoje.

Peržiūrėti atvejo video

Optimizuoti ženklinimo sprendimai skirti okulistams

Akinių ženklinimas būtinas norint lengvai identifikuoti akinius ir informuoti apie kainą, taip pat nurodant gaminių kodus, kad visus duomenis ir informacija būtų galima rasti iškart.

Sprendžiant šiuos poreikius, Brother QL etikečių spausdintuvai buvo geriausias pasirinkimas "Martínez-Lorca" Madrido regos centrui.

Peržvelgti atvejo analizę

DESPEC_teaser

Despec

"Despec" laiko kelis tūkstančius prekių savo dviejuose pagrindiniuose sandėliuose Danijoje ir Švedijoje. Įmonei reikėjo kito visapusiško ženklinimo sprendimo, su kuriuo būtų paprasčiau ir greičiau dirbti bei leidžiančio tvarkyti brūkšninius kodus. Jie pasirinko Brother siūlomą ženklinimo sprendimą su P-touch etikečių spausdintuvu ir itin lipnia TZe juosta.

"Tai veikia ir išlieka", sako Thomas Harboe Hald, "Despec" įmonės informavimo sistemų ir rinkodaros generalinis direktorius

Peržvelgti atvejo analizę

"Fountains & Features"

"Fountains and Features" - įspūdingų vandens sprendimų viešosiose vietose dizaino, montavimo ir priežiūros verslas, ieškojo lankstaus ženklinimo sprendimo ir jį surado.

"E550W visiškai keičia mūsų verslą. Naudodamasis programėle savo išmaniajame telefone galiu iškart spausdinti reikiamą įspėjamąją etiketę pagal šabloną. Tai reiškia, kad man daugiau nereikia tempti gremėzdiško iš anksto atspausdintos juostos ritinėlio - vietoje to turiu vieną įrenginį, kuriuo iš tiesų galiu padaryti viską tada, kai to prireikia. P-touch E550W mūsų verslui yra patogus ir tinkamas. Ženklinimas šiuo įrenginiu yra praktiškiausias ir labiausiai atitinkantis mūsų lūkesčius įgyvendinant projektus", sako Andrew Turner, "Fountains and Features" inžinierius.

Peržvelgti atvejo analizę

P-touch E550WVP

Savarankiškai dirbantis elektrikas Richard Lowe tvirtina, kad P-touch E550WVP tapo pagrindiniu įrankiu jo versle. Savo našumui padidinti jis pasirinko vieną geriausių P-touch etikečių spausdintuvų modelį.

"P-touch E550WVP - puikus įrenginys. Spausdinimo kokybė yra itin gera ir naudodamas laminuotas TZe juostas galiu atspausdinti tikrai aiškias bei patvarias etiketes. Įrenginys padeda laikytis industrijos ženklinimo taisyklių ir tapo esmine mano įrankių komplekto dalimi", sako elektrikas Richard Lowe.

Peržiūrėti atvejo analizę

DER

Vokiečių kelionių agentūrų grupė pasitelkusi vienspalvį lazerinį spausdintuvą Brother HL-L6400DW supaprastino dokumentų spausdinimą 500 padalinių.

"Šis naujas požiūris į spausdinimą mums leidžia ne tik padėti darbuotojams jų kasdienėje veikloje, bet ir padeda visą spausdinimo veiklą vykstančią organizacijoje paversti skaidresne bei efektyvesne išlaidų atžvilgiu," reziumuoja Sasha Karbginski, DER kompanijos IT vadovė.

Peržvelgti atvejo analizę

Fjernvarme Fyn

Fiuno centralizuoto šildymo įmonėje (Fjernvarme Fyn) esančioje Odensės saloje Danijoje, maži nešiojami Brother RJ-3050 etikečių ir čekių spausdintuvai atlieka svarbų vaidmenį sekant skaitiklių, įrengtų šilumos vartotojų namuose, parodymus.

"Labai svarbu identifikuoti kiekvieną keičiamą skaitiklį. Skaitikliai yra tikrinami vietoje, todėl jie turi būti lengvai identifikuojami, matomas partijos numeris. Mes kruopščiai ištyrėme rinką, tačiau tik Brother spausdintuvai atitiko mūsų lūkesčius."
Lars Rasmussen, Fiuno centralizuoto šildymo įmonės skaitiklių skyriaus komandos vadovas 

Peržvelgti atvejo analizę

"Kovsted & Skovgaard"

Apskaitos įmonė "Kovsted & Skovgård" įsikūrusi Arhus mieste Danijoje Brother kompanijai patikėjo pagrindinį vaidmenį įmonės skaitmeninės transformacijos procese.

"Brother skaitytuvus paprasta naudoti, be to, jie yra greitesni nei mes tikėjomės. Darbuotojams pripratus prie dokumentų, užpildytų anketų ir laiškų nuskaitymo proceso, vietoj jų saugojimo segtuvuose, kaip anksčiau, tikrai sutaupoma laiko."
René Ferrer Ruiz, "Kovsted & Skovgård" įmonės partneris.

Peržvelgti atvejo analizę

Enevold Revizija

Buhalterinės apskaitos įmonė naudodama Brother skaitytuvus ir daugiafunkcinius spausdintuvus perėjo prie skaitmeninio dokumentų tikrinimo.

“Daug mano klientų yra mažos įmonės. Dažnai tai yra amatininkai praleidžiantys per daug savo laiko tvarkydami varginančius administracinius reikalus. Jie galėtų nuveikti daug daugiau, jei racionalizuotų savo darbą taip, kaip tą padariau aš.“
Carsten Enevold, Enevold Revizija.

Skaityti atvejo analizę

Case Study_Tilitoimisto Karppinen

Apskaitos įmonė "Tilitoimisto A.Karppinen"

Apskaitos įmonė "Tilitoimisto Karppinen Oy" supaprastino savo spausdinimo valdymą

Apskaitos įmonėms vis dar reikia spausdinti didelius kiekius dokumentų, todėl paprastesnis spausdinimo valdymas gali sutaupyti laiko ir resursų. Norint, kad darbo procesai vyktų sklandžiai, prireikus itin svarbu turėti dažų kasetes po ranka ir iškart atspausdinti svarbius dokumentus. Mes galime būti ramūs, nes Brother "Purchase & Click" sprendimas leidžia puikiai valdyti spausdinimą.

Tapani Mäkinen, informacinių technologijų vadybininkas, sertifikuotas buhalteris
"Tilitoimisto A.Karppinen Oy", Oulu, Suomija

Peržvelgti atvejo analizę

Sportinių automobilių centras

Sportinių automobilių centras pasinaudojo Brother padangų ženklinimo sprendimu ir optimizavo savo padangų saugojimo valdymą.

“Brother’ etikečių spausdintuvus rekomenduočiau visiems automobilių pardavėjams, padangų saugojimo ir aptarnavimo vietoms.”
Petter Kallinen, Sports Car Center Espoo meistras

Skaityti atvejo analizę

Europcar

Didžiausioje Danijos automobilių nuomos agentūroje Brother spausdintuvai nenustoja dirbti.

"Patikimumas, patikimumas, patikimumas. Mums tai raktinis žodis"
Anders Thaarup, Europcar Danijos biuro IT koordinatorius.

Peržiūrėti atvejo analizę

GKN

Rašalinis spausdintuvas HL-S7000DN - Greitai atspausdinti, drėgmei ir tepaluotiems pirštams atsparūs dokumentai.

”Brother spausdintuvų konstrukcija yra labai tvirta. Jie greiti ir patikimi, be to, parduodami už palankią kainą.”
Tommy Holm, GKN Wheels.

View Case Study

Lietuvos policija

Lietuvos policija naudoja Brother PocketJets baudų ir ataskaitų spausdinimui kelyje.

“Mūsų darbas tapo efektyvesnis. Dabar galime greitai spausdinti svarbius dokumentus esant bet kokioms aplinkybėms, įskaitant ir ekstremalias oro sąlygas."
Algirdas Stončaitis, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Vilniuje

Skaityti atvejo analizę

ercall wood college picture of building brother

Ercall Wood technologijų kolegija

Brother MPS tikrai padeda valdyti spausdinimo išlaidas. Galime matyti, kiek kiekvienas skyrius išleidžia spalvotam ir vienspalviam spausdinimui - mes netgi galime numatyti išlaidas...

 Matthew Cooke, IT technikas, Ercall Wood technologijų kolegija

Skaityti atvejo analizę

Helsby High School children walking Brother

Helsbio vidurinė mokykla

Pagrindinis poreikis pradėti šį projektą, buvo noras sumažinti nuolat didėjančias spausdinimo išlaidas. Naudodami tik Brother spausdintuvus, galėjome atsisakyti pusės spausdintuvų, žymiai sumažindami savo bendras išlaidas - turime mažiau spausdintuvų ir vartojimo reikmenų"

Steve Ford, strateginis ICT vadovas, Helsbio vidurinė mokykla

 

Skaityti atvejo analizę

Day Lewis Pharmacy Logo Brother

Day Lewis vaistinė

Brother suplanavo, pristatė ir sumontavo 380 naujų spausdintuvų per itin trumpą laiką, apmokė mūsų personalą ir suteikė pagalbą šių reikšmingų verslo pokyčių metu"

Colin Kendrick, IT vadovas, Day Lewis vaistinė

Skaityti atvejo analizę

Hillary's Blinds Logo Brother

Hillary's žaliuzės

Gauname 85% grupės pajamų naudodami mobilų sprendimą - jis padarė perversmą mūsų versle"

Julian Bond, ICT Hillary’s Blinds Ltd. vadovas 

Skaityti atvejo analizę

PJT Co Logo Brother

PJT Co

Biuro erdvė ir klientų dokumentų archyvavimas yra nuolatinis iššūkis mūsų kompanijai, kaip ir daugeliui apskaitos įmonių. Brother staliniai ir mobilus skaitytuvai už prieinamą kainą pakeitė mūsų darbą"

Sunil Parekh, direktorius, PJT ir Co čarteriniai apskaitininkai

Skaityti atvejo analizę

Dakro - Brother - PJ-623

Dakro Environmental Ltd

Tai pagerino mūsų klientų patirtis, mes tapome efektyvesni ir tuo pačiu sumažinome išlaidas"

Antonio Solimena, IT vadovas, Dakro Environmental Ltd

Skaityti atvejo analizę