1. Pagrindinis Brother
  2. Etikečių ir čekių spausdintuvai
  3. Etikečių sprendimai
Įvairios etiketės ant stalo

Individualizuotos etiketės

Sukurta pagal jūsų specifinius ženklinimo poreikius.

Jums reikia etiketės su specialiais išmatavimais projektui arba pastovesnio ženklinimo sprendimo? Jei jums reikia pagalbos ar norite sužinoti daugiau, mes esame "jūsų pusėje" ir padėsime rasti ženklinimo sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Specialiai pritaikytas etiketes galima užsisakyti įvairių dydžių, spalvų ir formatų, todėl gausite būtent tai, ko jums reikia. 

Pagal pageidavimą išnagrinėsime konkrečios etiketės gamybos galimybes ir kainą. Pastaroji priklausys nuo apimties ir specifikacijų.

Ar norite sužinoti daugiau apie Brother individualizuotas etiketes? Tada paskambinkite mums ir rasime tobulą ženklinimo sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius.

"Brother" atstovų palaikymas Lietuvoje: +371 22026644

Gaukite individualizuotas etiketes:

Siuntimo etiketės

Pristatymas ir logistika

Brother turi įvairių tipų etikečių, netgi pritaikomų etikečių pristatymo ir logistikos pramonei.

Oranžinė etiketė

Specialus ženklinimas

Brother gali pritaikyti ir pristatyti specialias etiketes pagal jūsų poreikius, nepriklausomai nuo pramonės šakos.

Balta etiketė su geltonu paveikslėliu

Ženklai

Brother ženklų etiketės yra plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose.

Norite sužinoti daugiau arba turite kokių nors klausimų?

Etikečių ritinėlis

Nauja etiketė nauju formatu

Specialių formatų etikečių paklausa yra didelė. Į tai atsižvelgėme, įsiklausėme į klientų pageidavimus, todėl nauja etiketė galės patenkinti daugiau klientų esamų ženklinimo poreikių. Ji bus įtraukta į mūsų įprastą asortimentą.

Etikečių ritinėlis LDS1N192100113N yra 100 mm x 192 mm dydžio, o kiekviename etikečių ritinėlyje yra 350 etikečių. Tai nepadengtų nukerpamų baltos spalvos etikečių ritinėlis, atitinkantis profesionalių krovinių etikečių reikalavimus. Todėl LDS1N192100113N yra ypač naudinga kaip krovinio etiketė. Tačiau ji taip pat gali būti naudojama logistikos, mažmeninės prekybos, sveikatos priežiūros ir kitose pramonės šakose, kur etiketės gali būti naudojamos logotipams, brūkšniniams kodams ar kitai svarbiai informacijai pavaizduoti.

Negalima įsigyti atskirai, nes pristatomaparduodama pakuotėse po 18 vnt.

LXP1N073100117N panaudojimas

Į individualių etikečių asortimentą įtraukta speciali padangų etiketė

Naujausias sprendimas, kuris bus įtrauktas į mūsų įprastą etikečių asortimentą, yra padangų etikečių ritinėlis LXP1N073100117N – specialia danga padengtas, aukštos kokybės ir itin patvarus, su ypač patvariu lipniu etikečių ritinėliu – puikiai tinkanti padangoms ženklinti.

Naujajame ritinėlyje yra 500 etikečių, kurių matmenys 100 mm x 73,2 mm. Tai padengtas štampuotas baltų etikečių ritinėlis, atitinkantis padangų gamybos, sandėliavimo ir mažmeninės prekybos patvarumo, lipnumo ir dydžio reikalavimus. Idealiai tinka laikyti drėgnoje aplinkoje. Tačiau, kaip ir anksčiau minėta krovinių etiketė LDS1N192100113N, ji taip pat gali būti naudojama logistikos, mažmeninės prekybos ir kitose pramonės šakose, nes šios etiketės gali būti naudojamos logotipams, brūkšniniams kodams ar kitai svarbiai informacijai pavaizduoti, tačiau kartu užtikrina didesnį bendrą patvarumą.

Kaip ir kitų individualizuotų etikečių ritinėlių, LXP1N073100117N negalima įsigyti atskirai – jie parduodami tik dėžutėse po 5 vnt.

Sužinokite daugiau apie mūsų padangų etiketę