1. Pagrindinis Brother
  2. Brother sprendimai verslui
  3. Valdomo spausdinimo paslaugos

Kas yra Brother valdomo spausdinimo paslauga?

Brother valdomo spausdinimo paslauga (MPS) yra išsamus spausdinimo sprendimas verslo klientams. Nesvarbu, ar esate mažas verslas, ar verslo organizacija, apimanti kelis padalinius, mūsų valdomo spausdinimo paslaugos verslui gali būti pritaikytos pagal jus, kad atitiktų jūsų poreikius.

Brother valdomo spausdinimo paslaugos įmonėse paverčia spausdinimą paprasta užduotimi.

Female stood at long table looking at documents, people chatting

Kodėl verta rinktis Brother valdomo spausdinimo paslaugą?

  • Rašalo ir tonerio pristatymas - žaliavų visada bus galima gauti, kol jos dar nesibaigė - vienu rūpesčiu mažiau.
  • Mažesnės einamosios išlaidos - tai pigiausias būdas gauti originalias eksploatacines medžiagas ir užtikrinti visišką išlaidų skaidrumą.
  • Greitas aptarnavimas - Nuotolinė pagalba ir remontas.
  • Panaudotų medžiagų pergaminimas ir perdirbimas - Perdirbame jūsų panaudotas spausdintuvo kasetes, todėl jos nepatenka į sąvartynus ir gali būti naudojamos pakartotinai.
  • Lanksčios paslaugos, kurios keičiasi su jūsų verslu - Bet kuriuo metu galite atšaukti arba pakeisti savo paslaugą, kad ji atitiktų jūsų verslo poreikius.
  • Įranga, kuria galite pasikliauti - garantuojame savo įrangos ilgaamžiškumą ir kokybę, kad sumažintume prastovų laiką.

Kaip valdomo spausdinimo paslaugos gali būti naudingos jūsų verslui

Nežinote, kuri spausdinimo paslauga geriausiai tinka jūsų verslui?

Turtle swimming in open water with fish

Nemokami ir paprasti tonerių grąžinimai, kurie padeda apsaugoti mūsų planetą

Brother klientai gali mums nemokamai grąžinti tonerių kasetes, taip sumažinant CO2 suvartojimą ir remiant planetą tausojančią labdaros organizaciją „Cool Earth“. Per metus sutaupome daugiau nei 5 300 tonų CO2 vien tik pakartotinai panaudoję arba perdirbdami mums grąžinamas tonerių kasetes. Tai tas pats, kas pašalinti 1 150 automobilių iš eismo.

Mes taip pat kasmet aukojame Žemės saugojimo labdaros organizacijai „Cool Earth“. Šie pinigai remia atogrąžų miškų bendruomenes kai kuriose labiausiai nykstančiose pasaulio ekosistemose.

 

Sužinokite daugiau apie mūsų rinkoje pirmaujantį tonerių perdirbimą

Ką sako mūsų klientai...

„89 proc. „Brother“ valdomo spausdinimo paslaugų klientų sutinka, kad automatinis tonerių papildymas pagerino jų organizacijos efektyvumą.“

Šaltinis: „Brother valdomo spausdinimo paslaugų“ klientų apklausa, 2022 m. balandis – liepa 

DUK apie valdymo spausdinimo paslaugas (MPS)

Įmonės atsisako brangios ir greitai nuvertėjančios IT įrangos, o vartojimu pagrįstos informacinės technologijas kaip paslaugos tampa pageidaujamu būdu gauti prieigą prie naujausių verslo technologijų.

Valdomo spausdinimo paslaugos (MPS) yra keletas spausdintuvų ir paslaugų kombinacijos, kurias siūlo spausdintuvų tiekėjai, siekiant padėti valdyti jūsų spausdinimo įrenginius. Valdomo spausdinimo paslaugos leidžia organizacijoms sumažinti išlaidas, pagerinti efektyvumą, našumą ir informacijos saugumą, paprastai stebint naudojimą, keičiant eksploatacines medžiagas ir tenkinant organizacijos spausdinimo poreikius bei IT tikslus.

„Brother“ teikia vartojimu pagrįstas paslaugas, o tai reiškia, kad jūsų organizacija bus apmokestinta už jums reikalingus atspausdintus puslapius, o ne iš anksto už brangią įrangą, reikmenis ir paslaugas, kurių galbūt nenaudosite.


Galime padėti sutvarkyti visus jūsų spausdinimo poreikius naudojant lengvai naudojamą interneto portalą, suteikiant matomumą ir valdymą, padidintą produktyvumą, sumažintas išlaidas ir visišką ramybę visą sutarties laikotarpį. Mokate tik už tai, ką spausdinate, ir nėra minimalių spausdinimo leidimų. 

7 valdomo spausdinimo paslaugų privalumai.

Vienas iš pagrindinių "Brother" spausdinimo valdymo sprendimų privalumų yra tas, kad galite pasirinkti jums tinkamiausią paslaugą ir mokėti tik už tai, ką pasirinkote.

Brother prie tinklo prijungiami spalvoti ir nespalvoti lazeriniai, LED spausdintuvai ir daugiafunkciniai įrenginiai.

Peržiūrėkite mūsų verslo spausdintuvų asortimentą.

Iš esmės reikia atitikti pagrindinius kompiuterio ir tinklo reikalavimus, apie kuriuos gali patarti mūsų patvirtinti valdomo spausdinimo paslaugų tiekėjai.

„Brother“ naudoja debesies ryšį, kad galėtų valdyti įrenginius, o tai pagerina jų ryšį ir darbe nereikia turėti programinės įrangos.

Skaitykite mūsų tinklaraščius, kad sužinotumėte daugiau apie valdomo spausdinimo paslaugas

Male and female talking whilst using a Brother printer

Penki dalykai, apie kuriuos nežinojote, kad juos gaunate naudodamiesi valdomo spausdinimo paslaugomis

Daugeliui įmonių spausdintuvų įdiegimas, priežiūra ir atnaujinimas gali būti sudėtinga užduotis, kurią atlikti žinių turi tik nedaugelis žmonių.
 

Sužinokite daugiau mūsų MPS tinklaraštyje (anglų k.)
A magnifying glass cutout made out of blue and red binary ones and zeros under a grainy teal background

Išnaudokite "didelius duomenis" ir sumažinkite spausdinimo išlaidas naudodami šį paprastą sprendimą

"Dideli duomenys" yra populiarus terminas, kurį verslo lyderiai girdės visur, tačiau neleiskite, kad tai Jus suklaidintų, sužinokite, kaip tai gali padėti sumažinti spausdinimo išlaidas.

„Didieji duomenys“ gali jums padėti (anglų k.)
Male stood in a working environment wearing a suite showing a female something on his laptop

Ar Jūs esate pardavėjas?

Jei esate pardavėjas ir norite parduoti mūsų valdomo spausdinimo paslaugas verslui ar bet kurį iš mūsų produktų, susisiekite su mumis, kad susipažintumėte su naujų komercinių galimybių pasauliu.

Prisijunkite prie „Brother“ šeimos pardavėjų tinklo šiandien.

Tapkite valdomu spausdinimo paslaugų pardavėju