Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lt-LT' (Site: 'MAIN-Nordics').

Rodoma 42 rezultatų

Color Label Editor 2 – nauja etikečių kūrimo programėlė, skirta Brother VC-500W spausdintuvui

Brother pristato naują programėlę, skirtą etiketėms kurti darbe ir namuose. Programėlėje gausu naujų funkcijų, leidžiančių maksimaliai išnaudoti Brother VC-500W – universalų ir efektyvų spalvotų etikečių spausdintuvą su belaidžiu ir USB ryšiu, kuris gali spausdinti nuotraukų kokybės etiketes tiesiai iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Brother įtraukta į „Geriausių pasaulio darbdavių“ sąrašą

„Brother Industries, Ltd.“ (prezidentas Ichiro Sasaki) šiandien paskelbė, kad kompanija buvo įtraukta į 2020 metų „Geriausių pasaulio darbdavių“ sąrašą, sudarytą „Forbes“ žurnalo bendradarbiaujant su „Statista“. Tai jau ketvirtus metus skelbiamas sąrašas ir BROTHER pateko į jį pirmąjį kartą (Nr. 130) kartu su 750 kitomis tarptautinėmis kompanijomis, kurių būstinės yra įsikūrusios 45 šalyse.

Labels med sregkoder og en kasse

Greitas ir efektyvus etikečių spausdinimas

Per pastaruosius kelerius metus apsipirkimas internetu, ypač COVID-19 pandemijos metu, itin išpopuliarėjo. Tai greitas, paprastas ir praktiškas sprendimas - viskas daroma internetu, o prekės pristatomos ten, kur pagedaujate – prie Jūsų namų durų, į darbovietę ar prekių atsiėmimo punktą. Didėjantis tokio apsipirkimo populiarumas smulkųjį verslą skatina savo gaminius parduoti internetu ir nepanašu, kad ši tendencija galėtų keistis.