1. Pagrindinis Brother
  2. Apie Brother
  3. Apdovanojimai

Atraskite mūsų apdovanojimus laimėjusius gaminius

BLI highly recommended and reliable 2023 logo next to a Brother colour laser printer

Mūsų spalvotų lazerinių spausdintuvų asortimentas: labai rekomenduojamas ir labai patikimas 2023

Be "BLI 2023 Pick Award" mūsų skaitytuvams, "Keypoint Intelligence" taip pat nusprendė, kad Brother profesionalių spalvotų lazerinių spausdintuvų asortimentas (HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN ir MFC-L9670CDN) yra labai patikimas (visi įrenginiai įvertinti puikiai), todėl visi keturi įrenginiai gavo labai rekomenduojamų gaminių įvertinimą.

Rezultatai taip pat parodė, kad kiekvieno įrenginio atspausdintų vaizdų kokybė, patogumas naudoti ir specifikacijos yra labai geros, siūlančios bet kokio dydžio įmonėms „verslo klasės funkcionalumą“.

Labai rekomenduojamo ir labai patikimo gaminio sertifikatas:

HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDNMFC-L9670CDN 

BLI pick award logo 2023 next to the Brother ADS-4900w scanner

"2023 BLI Pick" apdovanojimas už išskirtinę vertę

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad gavome "Buyers Lab (BLI) Winter 2023 Pick Award" apdovanojimą už du skaitytuvus iš Brother asortimento.

Apdovanojimai įteikti įvertinus testo rezultatus, kurį nepriklausomai atliko "Keypoint Intelligence", kuris gyrė trijų sluoksnių saugos ir tinklo apsaugos funkcijas, „išskirtinę vertę“, kurią gauna klientai, ir ADS-4700W, ir ADS-4700W našumą didinančias galimybes.

"BLI Pick Award 2023" apdovanojimas: ADS-4700W, ADS-4900W

iF Design award 2023 logo next to a mobile phone and a Brother P-touch label printer

„iF Design Award 2023“ apdovanojimas

16-tus metus iš eilės gavome „iF Design Award“ apdovanojimą (2023) už daugelį „P-touch“ etikečių spausdintuvų, taip pat už siuvimo ir staklių asortimentą.

Pasaulyje pripažintas apdovanojimas įvertina ne tik gaminio išvaizdą, bet ir tokius kriterijus kaip funkcionalumas ir aplinkosauginis veiksmingumas.

„iF Design Award“ sertifikatai buvo įteikti:

BLI-IF-Awards-icon

„iF Design“ apdovanojimas ir „BLI Pick“ apdovanojimas (BLI) 2022 m

„Brother“ džiaugiasi galėdama pranešti, kad jiems buvo įteikti 2 prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai: jau 15-uosius metus skiriamas „iF Design Award“ (2022 m.) daugeliui spausdintuvų ir programų, bei pirkėjų laboratorijos „BLI Winter 2022“ pasirinkimo apdovanojimas už išskirtinį mažiems ar namų biurams skirtą spalvotą rašalinį daugiafunkcinį spausdintuvą.

BLI: MFC-J4340DW, MFC-J4540DWMFC-J4540DWXL

iF: MFC-J4540DW, MFC-J6955DW, „Color Label Editor 2“ programa, skirta etikečių spausdintuvui, „Pro Label Tool“ programa, skirta etikečių spausdintuvui. Daugiau apie mūsų programas skaitykite čia.

Good Design Award 2020 logo

Good Design Award 2020 - „Good Design Award“ apdovanojimas 2020 m.

Prestižinis japonų apdovanojimas vertina išorinį gaminių dizainą, vartotojo patirtį bei jų poveikį aplinkai. Kiekvienas gaminys turi pasižymėti originalumu, estetika ir tokiu išbaigimo lygiu, kad kilstelėtų šiuolaikinių dizaino standartų lygį ir būtų pozicionuojamas kaip ateities modelių dizaino dalis.

Laimėtojai - nešiojami dokumentų skaitytuvai: DS-640DS-740D & DS-940DW

Nugalėtojai - Etikečių spausdintuvai: P-touch CUBE Pro (PTP910BT)

Peržiūrėti apdovanotuosius gaminius

IF_awaard_2020

"IF Design Award 2020" apdovanojimas

„Išskirtinio dizaino simbolis – meistriškumo antspaudas ir kokybės liudijimas“.

Nuo 1953 m. kasmetinis "iF" dizaino apdovanojimas buvo pripažintas ir gerbiamas visame pasaulyje, o "iF" logotipas tapo tarptautiniu mastu pripažintu išskirtinio dizaino simboliu.

Nugalėtojai – skaitytuvai: ADS-1200 ir ADS-1700W

Peržiūrėti apdovanojimų laimėtojus

IF-Design-Award-2019

IF dizaino apdovanojimai 2019

"Vienas žymiausių ir svarbiausių dizaino konkursų."

Pradedant 1953 metais, kasmetiniai iF dizaino apdovanojimai yra pripažįstami ir vertinami visame pasaulyje, o iF logotipas tapo tarptautiniu išskirtinio dizaino simboliu.

Nugalėtojas - "Viskas viename" LED spausdintuvas: HL-L3270CDW

Nugalėtojai - Etikečių spausdintuvai: P-touch-CUBE-Plus & PT-H110

Peržiūrėti apdovanojimo laimėtojus

BLI award winner 2019

2019 metų žiemos pasirinkimo apdovanojimas - Išskirtinis A3 formato rašalinis spausdintuvas "viskas viename"

"Įrenginiai dirba patikimai bei nepriekaištingai, yra patogūs vartotojui ir itin greiti visuose išbandytuose režimuose, todėl jie padės našiai dirbti darbo grupėms."

BLI vyksta du kartus per metus, apdovanojama techninė ir programinė įranga, kuri yra geriausia "Išskirtinio A3 formato "viskas viename" rašalinio spausdintuvo" kategorijoje atlikus kruopščius laboratorinius bandymus.

Peržiūrėti apdovanojimo laimėtojus

x4_Line-up_new

2019 metų žiemos pasirinkimo apdovanojimas - išskirtiniai spalvoti ir "viskas viename" spausdintuvai

"Šie spausdintuvai pasižymi puikiu spalvotų verslo dokumentų spausdinimu, jais paprasta naudotis, be to, jie yra kompaktiški bei patikimi įrenginiai nedideliems biurams."

BLI yra pristatomas du kartus per metus, apdovanojama techninė ir programinė įranga, kuri yra geriausia "Išskirtinio spalvoto ir daugiafunkcinio spausdintuvo" kategorijoje atlikus kruopščius laboratorinius bandymus.

Peržiūrėti spalvotų lazerinių spausdintuvų asortimentą

BLI-Scanner-ADS-1700W

2019 metų žiemos pasirinkimo apdovanojimai - išskirtinis nešiojamas skaitytuvas

"Nešiojamas ADS-1700W modelis prisideda didindamas vartotojo darbo našumą, jis sklandžiai veikia su pagrindine programine įranga skirta verslui bei turi daugybę funkcijų, įskaitant spalvotą jutiklinį ekraną ir belaidę jungtį."

BLI yra pristatomas du kartus per metus, apdovanojimas skiriamas techninei ir programinei įrangai, kuri yra geriausia "Išskirtinio nešiojamo skaitytuvo" kategorijoje atlikus kruopščius laboratorinius bandymus. 

Peržiūrėti ADS-1700W

Gero dizaino apdovanojimas 2018

"Vertinamas ne tik išorinis gaminių grožis, tačiau ir vartotojo patirtis bei poveikis aplinkai."

Gero dizaino apdovanojimą gauna tie gaminiai ir industrijos dizaino lyderiai, kurie atranda naujas inovacijos kryptis bei pristato konkurencingus gaminius pasaulio rinkose.

Peržiūrėti apdovanojimo laimėtojus

2018 metų žiemos pasirinkimo apdovanojimai

"Užimtiems vartotojams nereiks vargti norint greitai atspausdinti didelius kiekius dokumentų naudojantis Brother MFC-L9570CDW."

BLI yra pristatomas du kartus per metus, jis išrenka geriausius techninės ir programinės įrangos pasiūlymus "Išskirtinio spalvoto daugiafunkcinio spausdintuvo skirto mažam ir vidutinio dydžio verslui" kategorijoje atlikus kruopščius laboratorinius bandymus.

Išskirtinis spalvotas daugiafunkcinis spausdintuvas skirtas mažam ir vidutinio dydžio verslui: MFC-L9570CDW.

 

Peržiūrėti MFC-L9570CDW

IF-Design-2018-logo

IF Dizaino apdovanojimas 2018

"Išskirtinio dizaino simbolis - kompetencijos ženklas ir kokybės patvirtinimas."

Nuo 1953 metų, kasmet vykstantys iF dizaino apdovanojimai yra pripažįstami ir gerbiami visami pasaulyje, o iF logotipas tapo visuotinai pripažįstamu išskirtinio dizaino simboliu.

Laimėtojai: HL-L8260CDW, HL-L9310CDW, HL-L8360CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW ir MFC-J6935DW.

Skaityti pranešimą spaudai

BLI-Buyers-lab-2017-Pick-award-logo

2017 BLI vasaros pasirinkimo apdovanojimas

“Brother HL-L9310 serija pristato itin naudingą pasiūlymą - bendros išlaidos yra mažesnės už vidutines”

BLI, pasaulinis dokumentų vaizdavimo įrenginių ir sprendimų autoritetas, du kartus per metus pristato "Pasirinkimo" apdovanojimą. Jis yra skiriamas tiems gamintojams, kurių gaminių linija yra geriausia "Išskirtinių spalvotų spausdintuvų skirtų smulkaus ir vidutinio dydžio verslui" grupėje. Kruopštūs bandymai yra atliekami du mėnesius BLI laboratorijoje.

Peržvelgti vienspalvių grupę

2017_Line-of-the-year

Metų linija 2017 - Vienspalvių / daugiafunkcinių spausdintuvų (MFP) linija

"Brother šiais metais išsiskyrė iš kitų šiais įspūdingais vienspalviais ir daugiafunkciniais spausdintuvais, siūlydami daugybę gaminių skirtų įvairiems verslo srities vartotojams."

BLI, pasaulyje pirmaujantis dokumentų vaizdavimo įrenginių ir sprendimų autoritetas, pristatė apdovanojimą skiriamą vieną kartą per metus ir suteikiamą tiems gamintojams, kurių gaminių linija įvertinama geriausiai remiantis kumuliatyviais testų, atliktais su visais gaminių modeliais, rezultatais. Testavimai kruopščiai vykdomi BLI laboratorijose du mėnesius.

Peržvelgti vienspalvių grupę

EOPA 2017 m. apdovanojimų logotipas

Europos biuro gaminių apdovanojimai 2017

Europos biuro gaminių apdovanojimai jau 16 metų yra vertinami kaip didelis pasiekimas verslui, pripažįstantys "prekybinės veiklos inovacijas ir profesionalizmą".

Peržvelkite QL-800 seriją

IF dizaino apdovanojimas 2017 m.

iF apdovanojimas už dizainą 2017 m.

“Vienas geriausiai žinomų dizaino meistriškumo ženklų”

Nuo 1953 m., kasmetiniai iF dizaino apdovanojimai yra pripažįstami ir vertinami visame pasaulyje, o iF logotipas tapo tarptautiniu mastu pripažįstamu išskirtinio dizaino simboliu.

Laimėtojai: vienspalvis lazerinis spausdintuvas HL-L6400DW, viskas viename MFC-L6900DW, vienspalvis lazerinis spausdintuvas HL-L5200DW, viskas viename MFC-L5700DN, dokumentų skaitytuvas ADS-3600W, mobilus spausdintuvas PJ-773, elektros vamzdelių ir etikečių spausdintuvų PT-E800 serija, etikečių spausdintuvai PT-P950NW ir PT-P300BT.

BLI-Buyers-lab-2017-Pick-award-logo

BLI "Pasirinkimo" apdovanojimas 2017 metų žiema

“Brother HL-L6300DW modelis yra itin patikimas, juo ypač paprasta naudotis ir prižiūrėti, o tai reiškia minimalius darbo pertrūkius.”

BLI "Pasirinkimo" apdovanojimai teikiami du kartus per metus. Atlikus kruopščius testus laboratorijoje, apdovanojimu įvertinama techninė ir programinė įrangą, kuri yra geriausia "Išskirtinio spausdintuvo skirto vidutinio dydžio darbo grupėms" kategorijoje.

Išskirtinis spausdintuvas skirtas vidutinio dydžio darbo grupėms - HL-L6300DW

BLI-Buyers-lab-2017-Pick-award-logo

BLI "Pasirinkimo" apdovanojimas 2017 metų žiema

“Brother MFC-L2700DW ir MFC-L2740DW veikia itin našiai, todėl vartotojai siekdami produktyviai atlikti darbus gali jais pasitikėti.”

BLI "Pasirinkimo" apdovanojimai teikiami du kartus per metus. Atlikus kruopščius testus laboratorijoje, apdovanojimu įvertinama techninė ir programinė įrangą, kuri yra geriausia "Išskirtinio asmeninio daugiafunkcinio spausdintuvo" kategorijoje.

Išskirtinis asmeninis daugiafunkcinis spausdintuvas – MFC-L2700DW ir MFC-L2740DW

2016 m. laimėjimai ir sertifikatai

BLI 2016 m. pasirinkimo logotipas

BLI 2016 m. pasirinkimas

"Ypatingas spausdintuvo patikimumas ir tvirtas dizainas, kuris leidžia spausdinti puslapius visu greičiu."

BLI pasirinkimo apdovanojimai vyksta du kartus per metus ir įvertina techninę bei programinę įrangą, kuri yra kruopščiai bandoma laboratorijose ir yra geriausia savo kategorijose.

Išskirtinis spausdintuvas mažoms darbo grupėms - HL-L5000 serija, išskirtinis MFP mažoms darbo grupėms - MFC-L5000 serija, išskirtinis spausdintuvas vidutinio dydžio darbo grupėms - HL-L6400 serija, išskirtinis MFP vidutinio dydžio darbo grupėms - MFC-L6900DW, išskirtinis A4 formato tinklo skaitytuvas - ADS-3600W

BLI labai rekomenduojama 2016 m. logotipas

Labai rekomenduojama/rekomenduojama 

"Svarus mobiliųjų savybių rinkinys įskaitant NFC mobiliajam spausdinimui, Brother iPrint&Scan programėlės palaikymą, Google Cloud Print ir Apple AirPrint”

BLI testai įvertina tokius produktų bruožus kaip naudojimosi paprastumas, priemonių panaudojimas, produktyvumas ir vertė.

Labai rekomenduojami - HL-L5000 serija, MFC-L5000 serija, HL-L6400 serija, MFC-L6900DW, ADS-3600W, ADS-2800W, ADS-2400N, rekomenduojamas ADS-3000N

 

BLI  patikimumo sertifikatas 2016 m.

Patikimumo sertifikatas

“Skirtas vidutinio dydžio darbo grupėms, Brother MFC-L6800DW  modelis pasižymi ypatingai patikimu varikliu”

Vienas iš BLI atliekamų testų yra patvarumo testas, kuriuo kruopščiai vertinamas patikimumas - esminė savybė svarbi pirkėjams ir IT vadovams.

Patikimumo sertifikatas - HL-L5000 serija, MFC-L5000 serija, HL-L6400 serija, MFC-L6900DW, ADS-3600W, ADS-3000N, ADS-2800W, ADS-2400N