PJ-773

A4 formato mobilusis spausdintuvas su Wi-Fi ir AirPrint suderinamumu 

Integruota Wi-Fi ir USB sąsaja su AirPrint suderinamumu

Aukštos raiškos 300 taškų colyje terminio spausdinimo technologija

Iki 8 psl./min spausdinimo greitis

Produkto informacija

PJ773_main

iOS, Android, Windows, Mac, Linux ir Citrix suderinamumas

Papildoma didelės talpos ličio jonų baterija, kai reikia spausdinti keliaujant

Papildomi priedai leis pritaikyti spausdintuvą pagal savo poreikius: montavimo automobilyje rinkinys, krovikliai ir apsauginiai dėklai

Pagrindinės funkcijos

  • Integruota Wi-Fi ir USB sąsaja su AirPrint suderinamumu
  • Aukštos raiškos 300 taškų colyje terminio spausdinimo technologija
  • Iki 8 psl./min spausdinimo greitis
  • iOS, Android, Windows, Mac, Linux ir Citrix suderinamumas
  • Papildoma didelės talpos ličio jonų baterija, kai reikia spausdinti keliaujant
  • Papildomi priedai leis pritaikyti spausdintuvą pagal savo poreikius: montavimo automobilyje rinkinys, krovikliai ir apsauginiai dėklai

Aprašymas

Spausdinkite pasiūlymus, sąskaitas ir kitas ataskaitas keliaudami ir supaprastinkite pardavimų, paslaugų, logistikos, pristatymo ir pagalbos paslaugų sektorių darbą.
 
užtikrina mobiliojo A4 formato  spausdinimo sprendimą ir yra pakankamai kompaktiškas, kad lengvai tilptų į portfelį ar kompiuterio krepšį, tačiau jis taip pat gali būti sumontuotas ir transporto priemonėje.
PJ-773 su integruota Wi-Fi ir AirPrint sąsaja užtikrina mobiliojo A4 formato  spausdinimo sprendimą ir yra pakankamai kompaktiškas, kad lengvai tilptų į portfelį ar kompiuterio krepšį, tačiau jis taip pat gali būti sumontuotas ir transporto priemonėje.
Terminio spausdinimo technologija 300 taškų colyje raiška sukuria aiškų tekstą, o spausdinimo greitis siekia 8 puslapius per minutę.
PJ-773 modelis suderinamas su daugybe mobiliųjų ir kompiuterių operacinių sistemų, todėl naudojant įvairius programinės įrangos kūrimo įrankius spausdintuvas gali būti integruotas į Jūsų mobiliųjų įrenginių programėles ar kompiuterių programas.

Specifikacijos

Bendra informacija - spausdintuvai

Spausdintuvo tipas Nespalvinis
Brūkšninio kodo simbolika Linear: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet. 2D:PDF417/MicroPDF417, DataMatrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Didžiausias popieriaus formatas A4
Atmintis RAM: 32MB, Flash: 6MB

Jungiamumas

USB sąsaja Ver.2.0 (Full Speed). Peripheral plug type: Mini-B
Wi-Fi Direct IEEE 802.11g/n (Wireless Direct)
Belaidžio tinklo sąsaja IEEE802.11b/g/n (Infrastructure Mode), IEEE802.11b/g/n (Adhoc Mode)

Mobilus jungiamumas

Palaikoma iOS SDK (iOS 5 or later), Android SDK (Android ver 2.3 or later using Bluetooth, ver 3.1 or later using USB connection)

Matmenys ir svoriai

Matmenys 255(W) x 55(D) x 30(H) mm
Svoris 480 g

Pakuotė

Turinys PJ-773 mobile printer, USB Cable, Printhead Cleaning Sheet, Documentation

Spausdinimo medžiagos specifikacijos

Svoriai Min: 105mm x 25.4mm, Max: 216mm x 5.49metres

Tinklas

Belaidžio tinklo sauga Adhoc mode: Open System (None/WEP), Infrastructure mode:[Personal mode] Open System (None/WEP), Public Key Authentication(WEP), WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), [Enterprise mode] LEAP (CKIP), EAP-FAST (TKIP/AES), PEAP (TKIP/AES), EAP-TTLS (TKIP/AES), EAP-TLS (TKIP/AES), Wireless Direct mode: WPA2-PSK (AES)

Operacinės sistemos ir programinė įranga

Palaikoma Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian

Spausdinimas

Standartinė A4 spausdinimo sparta Iki 8 puslapiai (-ių) per minutę
Skiriamoji geba 300x300dpi
Rastro šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Imitavimas ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
Eskiziniai / vektoriniai šriftai Helsinki, Brussels, Letter Gothic

Sprendimai

Palaikoma iPrint & Scan: (Android, iOS), AirPrint, Google Cloud Print Ver.2.0 (Chrome OS™/Android™2.1 or later/iOS 3.0 or later), MOPRIA, P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (Windows only), EWS (Embedded Web Server)

Garantija

Garantija 3 metų garantija
Rodyti daugiau
Rodyti mažiau

Pagalba

moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

Tvarkyklės ir atsisiuntimai

Atsisiųskite ir įdiekite naujausias tvarkykles bei programinę įrangą savo Brother įrenginiams

Peržiūrėkite atsisiuntimus
vyras ir moteris sėdėjo prie stalo ant nešiojamojo kompiuterio

DUK

Atsakymus į dažniausiai mums užduodamus klausimus ir problemų sprendimus rasite čia

Peržvelkite DUK

Daugiau informacijos apie šį produktą...

 

Aukštos kokybės A4 formato spausdinimas kelyje

Brother PJ serijos mobiliųjų spausdintuvų asortimentas galiausiai pristato verslui patikimą būdą bet kur ir bet kada sukurti aukštos kokybės A4 formato spaudinius. Šie spausdintuvai pasižymi terminiu spausdinimu, kurį daugelis įvardija kaip vienintelį sprendimą mobiliajam spausdinimui. Kadangi nenaudojamas nei rašalas, nei toneris, nei juosta, tokiu būdu užtikrinama, kad darbuotojams nereikia galvoti apie brangias keitimo išlaidas pasibaigus eksploatacinėms medžiagoms. Vienintelė naudojama medžiaga - tai pats popierius.


Kompaktiškas ir lengvas

Nepaisant nepaprastai mažo dydžio ir svorio, kūrimo ir gamybos procesas buvo sutelktas į patvarų, profesionalų spausdintuvą, kurį būtų galima įsidėti į portfelį, kompiuterio krepšį ar sumontuoti transporto priemonėje.

Wi-Fi ir USB sąsajos

Laidinio arba belaidžio ryšio sąsajos reiškia, kad Jūs galite prisijungti prie daugybės įrenginių, pavyzdžiui, Android planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų, Windows®, Mac arba Linux pagrindu veikiančių personalinių arba nešiojamų kompiuterių.

Wi-Fi duomenų perdavimas yra greitas ir saugus bei suderinamas su IEEE802.11b/g/n* (Infrastruktūros, specialiuoju (Adhoc) ir tiesioginio belaidžio ryšio (Wireless Direct) režimais) bei pramoninio standarto apsauga, pavyzdžiui, WEP, WPA(2)-PSK, LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAP-TTLS ir EAP-TLS.

Dėka suderinamumo su tiesioginiu belaidžiu ryšiu naudotojai taip pat gali siųsti medžiagą tiesiai į spausdintuvą, neprisijungiant prie belaidžio ryšio maršrutizatoriaus.

 

*Tiesioginio belaidžio ryšio režimas suderinamas su IEEE802.11b/g režimais

Integruokite spausdinimą savo turimose mobiliosiose programėlėse ir kompiuterinėse programose

Iki šiol spausdinimas naudojant esamas programėles ar kompiuterio programą buvo sudėtinga užduotis.

Tačiau Brother siūlo ne tik įprastines spausdintuvų tvarkykles Windows®, Mac ir Linux operacinėms sistemoms, bet ir programinės įrangos kūrimo rinkinį, kuris suteikia galimybę kūrėjams paprastai pridėti spausdinimo galimybes į naudojamus sprendimus arba greitai ir veiksmingai sukurti naujas spausdinimo programėles.

Programinės įrangos kūrimo rinkinys tinka iOS, Android ir Windows® operacinėms sistemoms.

 

Daugiau informacijos rasite Brother Europos Kūrėjų svetainėje:

http://www.brother.eu/developers 

Suderinamumas su AirPrint™, Google Cloud Print ir MOPRIA®

Spausdinkite tiesiogiai iš suderinamų programėlių ir kompiuterio programų - Jums nebereikia diegti spausdintuvo tvarkyklių ar programėlėse integruoti spausdinimo galimybių. PJ-773 spausdintuvas suderinamas su trimis dažniausiai pasitaikančiais belaidžio spausdinimo standartais, naudojamais daugybėje mobiliųjų įrenginių, todėl šis modelis pasižymi daugiausia spausdinimo funkcijų iš viso PJ-700 spausdintuvų asortimento.

Back to top