1. Pagrindinis Brother
  2. Eksploatacinės medžiagos
  3. Nesuklastotos medžiagos

Kokios yra suklastotos atsargos?

Kaip ir kiekvienoje pramonės šakoje, kur yra svarbi kokybė, spausdintuvų rašalas ir dažų kasetės yra klastojami. Šios prastai pagamintos kasetės atrodo kaip tikros, tuomet yra pavadinamos kompanijų prekiniais ženklais ir parduodamos, taip apgaunant dalį žmonių.

Anti-counterfeit-holographic-icon

Užtikrinti Jūsų kasetės originalumą

Geriausias būdas užtikrinti, kad gaunate tikrą, kokybišką Brother produktą, kurio Jums reikia - pirkti atsargas Brother pardavimo vietoje arba tiesiai iš mūsų. Jei nerimaujate, kad Brother kasetė gali būti suklastota, pirmiausia patikrinkite, ar ant kasetės pakuotės yra holograminė apsaugos etiketė, arba susiekite su mumis.    

Kur yra parduodamos suklastotos kasetės?

Suklastotos kasetės dažniausiai yra parduodamos internetu. Dažnai šie puslapiai atsiranda atliekant internetinę spausdintuvų rašalo bei dažų kasečių paiešką ir reklamuoja pigius arba nukainotus Brother produktus. Savo internetiniame adrese jie netgi gali panaudoti Brother prekinio ženklo pavadinimą. Klastočių rasite populiariuose aukcionų ir skelbimų puslapiuose.

Kokias problemas gali sukelti klastotės?

Kaip ir galima tikėtis, suklastotų rašalo ir dažų kasečių kokybė yra labai prasta. Šios kasetės dažnai išteka, todėl gali padaryti nepataisomos žalos Jūsų prietaisui. Suklastotos kasetės gali pakenkti aplinkai. Gamyba yra sudėtingas procesas ir naudojamos medžiagos gali būti žalingos, jei su jomis nesielgiama tinkamai. Nors "Brother" saugo planetą dėl savo pirmaujančios rinkoje tonerių perdirbimo sistemos, bendradarbiavimo su "Cool Earth", klastotojai yra nesąžiningi ir visiškai nereguliuojami, ir pramonės standartartams, tokiems kaip Blue Angel. Tuo tarpu klastotojai yra nesąžiningi ir visiškai nekontroliuojami.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų produktas yra originalus, atlikite šiuos veiksmus:

Patikrinkite saugos etiketę esančią ant Jūsų dažų, rašalo ar cilindro pakuotės. Tuomet apsilankykite www.brother.com/id puslapyje ir patikrinkite ar holograma atitinka pavaizduotąją. Norėdami papildomo patvirtinimo apie atsargos autentiškumą, galite įvesti ant pakuotės esantį ID.

Naudojant išmanųjį telefoną:
  • Parsisiųskite duomenų matricos kodo nuskaitymo programėlę (tik QR nuskaitymo programėlė gali neveikti)
  • Atidarykite nuskaitymo programėlę, nuskaitykite duomenų matricos kodą ir įveskite patikrinimo puslapį
  • ID bus automatiškai patikrintas ir, jei produktas originalus, išvysite žalią varnelės ženklą.
  • Norėdami tikrinti toliau, patikrinkite ar holograma atitinka pavaizduotąją patikrinimo puslapyje
  • Jei kodų skaitytuvas neveikia, įveskite informaciją ranka www.brother.com/id puslapyje.